Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Soda PDF z płyty - niefunkcjonalność

Soda PDF z płyty - niefunkcjonalność
Mam z tym programem dziwaczny problem. Jestem w Internecie i chcę pobrać dokument ze strony www otwierający się jako PDF. Otwiera go właśnie Soda. Daję komendę zapisz jako ( ikonka dyskietki w oknie programu) i wskazuję lokalizację, a po operacji nie ma pliku. Jak próbuję zapisać ponownie, to pojawia się informacja, czy zapisać plik ponownie, tak jakby ten plik już istniał zapisany na dysku. Ale we wskazanym folderze docelowym jest pusto - żadnego pliku.

Proszę o radę. Czy to niefunkcjonalna wersja demo programu ?

Co zrobić jeśli Soda wyparł ze wszystkich moich plików PDF aplikację Acrobat Reader, którą używałem przed niefortunną instalacją Soda PDF.

Pozdrawiam
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: mozilla
RE: Soda PDF z płyty - niefunkcjonalność
To nie jest wersja demo tylko pełna wersja SE bodajże.

Program przy instalacji pyta, czy ma być domyślnym dla plików typu PDF - o ile pamiętam.
Można to i teraz zmienić, ustawiając Sodę jako domyślna dla plików PDF. Napisz jaki masz Windows, to napisze jak to zrobić. Odinstalowanie Acrobat Reader pewno spowoduje, że otwarcie pliku PDF wywoła pytanie, o to czym plik otworzyć. Trzeba znaleźć i wskazać aplikację Soda.

Z tym "znikaniem" plików, to nie mam pomysłu.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Dziękuję za próbę pomocy. Udało mi się przywrócić Acrobata jako aplikację obsługującą moje pliki PDF. Tym samym Soda PDF przestał mi zaburzać pracę, ale opisany niezwykły problem naprawdę zaistniał. Sam tego nie rozumiem, ale nie ma tych niby zapisanych plików nigdzie.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: mozilla
To dziwna sytuacja Ci się przytrafiła, dobrze, że już się rozwiązała.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
soda pdf pc format