Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Soft w k510i

Sad  Soft w k510i
Witam!! Mam bardzo duży problem. Dzisiaj wysypał mi się soft w k510i. Nie mam już czasu oddać go do serwisu, ponieważ jutro wyjeżdżam i telefon mi jest bardzo potrzebny. Czy mogę w jakiś domowy sposób naprawić tela?? Ściągnąłem program do aktualizacji ze strony sony ericssona ale nie wiem czy to zadziała bo on przeciez aktualizuje soft a nie go wgrywa od nowa. Proszę o szybkie odpowiedzi.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Soft w k510i
'Aktualizacja softu' jest jednoznaczna z przeinstalowaniem softu, lecz wgraniem nowszej wersji...jeśli nie pomoże Ci update...pomoże Ci serwis...a co konkretnie się stało?
http://www.youtube.com/watch?v=Nx7v815bYUw

Nieprawidłowa, szkodliwa rada na dziś: szkło się nie tłucze.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Jesteś pewien że to softu a nie wada techniczna?? Czy telefon jest jeszcze na gwarancji??
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
audioooo napisał(a):pomoże Ci serwis...

Serwis na pewno pomoże ale autor pisze, że jutro wyjeżdża i nie ma czasu na oddanie go do serwisu. Zaktualizowanie softu powinno pomóc, no chyba, że to jest to wada techniczna tak jak napisał/a "lipa".
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne