Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Solidny smartfon "wszystkomający" w cenie 1100-1200 zł, a max 1500 zł.

RE: Solidny smartfon "wszystkomający" w cenie 1100-1200 zł, a max 1500 zł.
Kupujesz smarta za 1500 kierując się baterią ? Aha.

Poza tym nie wiem co ci za różnica : nowy, czy używany góra miesiąc w stanie bdb...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Jeszcze nie kupuje. Na razie się przyglądam, czytam i porównuje.
Jak przyjdzie odpowiedni czas to zdecyduje czy kupie rzeczywiście nówke czy używany (prawie nowy), o ile będzie z odbiorem osobistym w moim mieście.

Co do baterii to zajrzyj tutaj: KLIK
Spójrz na ostatni wykres.
Porównaj sobie LG G i SXZ przełączając na:
a) Czas surfowania przez Wi-Fi
b) Muzyka + 3G

(minuty) [więcej = lepiej]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
To logiczne, bo SXZ ma większą rozdzielczość.
Się rozładuje bateria, to sobie podładujesz. Ładowarkę i kontakt 230v masz chyba ? (ładowarkę z pewnością będziesz miał w zestawie Szczerbol)

Ja tam wolę lepszy aparat, obudowę, rozdzielczość, nakładkę systemową i lepszą firmę, niż jakieś za przeproszeniem LG niż kilka minut więcej na jednym ładowaniu. Szczerbol
Widocznie jestem dziwny. Szczerbol Szczerbol Szczerbol
No jesteś dziwny, bo urządzenia PRZENOŚNEGO raczej nie kupuje się z myślą, że zaraz trzeba gdzieś znaleźć gniazdko, bo nie będę mógł zadzwonić... Co mi po tych wszystkich ficzerach, jak telefon się wyłączy...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Telefon sam z siebie tak po prostu się nie wyłączy, nie przesadzajmy. W Ztce bardzo dobrze działa tryb Stamina (w mojej T jest to rozszerzony tryb gotowości, która sprawia, że kiedy zostawię telefon włączony na noc, rano okazuje się, że ubyło mi 1-2% baterii, w Sce, którą podobno miałeś też był taki tryb), a ponadto Sony akurat daje mocne ładowarki i obiecuje, że przy wyłączonym telefonie akumulator potrafi w 30 minut naładować się do ok. 80%, więc...bez jaj. Natomiast rzeczywiście akumulator Ztki jest szybciej sączony przez ekran FHD np przy przeglądaniu internetu, taki jej urok.
http://www.youtube.com/watch?v=Nx7v815bYUw

Nieprawidłowa, szkodliwa rada na dziś: szkło się nie tłucze.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Podrąże dalej temat tych nieszczęsnych baterii.
Te modele maja wymienne:
- LG Swift L9
- LG X4 HD

Na prawde nie rozumiem czemu zrezygnowano z tego w nowszych smartach Wpieniony

Macie coś do polecenia w tej cenie ale z wymienną baterią?
(25.06.2013, 17:37)przemho napisał(a): No jesteś dziwny, bo urządzenia PRZENOŚNEGO raczej nie kupuje się z myślą, że zaraz trzeba gdzieś znaleźć gniazdko, bo nie będę mógł zadzwonić... Co mi po tych wszystkich ficzerach, jak telefon się wyłączy...

Jak Tobie by się Zetka rozładowywała "zaraz" to współczuję. Bo bateria nie ma 500 mah, tylko trochę więcej i nie pada po otworzeniu boot-animacji. Szczerbol
Hejter detected.

Zresztą kolega audioooo już cię sprostował wystarczająco...

(25.06.2013, 18:49)Nitokris napisał(a): Podrąże dalej temat tych nieszczęsnych baterii.
Te modele maja wymienne:
- LG Swift L9
- LG X4 HD

Na prawde nie rozumiem czemu zrezygnowano z tego w nowszych smartach Wpieniony

Macie coś do polecenia w tej cenie ale z wymienną baterią?

Ta, bierz coraz gorsze telefony bo mają wymienne baterie Hahaha

Może zrezygnowano dlatego, że nikogo nie obchodzi wymienna bateria i nikt się takimi pierdołami nie przejmuje(troll?), a jak padnie* to wystarczy krzyżak, odkręcić 4 śrubki i wsadzić + podłączyć nową baterię z allegro ? Piwko2

*-W sensie padnie na amen. (poza tym na baterie są dwa lata gwarancji, bo to integralna część urządzenia - taki szczegół, bo nikogo to nie obchodzi...)
Przecież nie powiedziałem, że teraz się zastanawiam nad tymi modelami.

No nie podzielam Twojego entuzjazmu (wystarczy krzyżak...)
Dołączam link do tematu z innego forum - LINK
Jest tam zawarty link do youtube gdzie ten Optimus G (Swift G) jest rozbierany Szczerbol
A co mnie obchodzi za przeproszeniem Optimus G ?

Cały czas mówię, że Xperia Z jest 100x lepsza, a także, że bateria niewymienialna to nie jest żaden minus (prędzej plus, bo konstrukcja wytrzymalsza), a do ciebie nie dociera ani jedno, ani drugie, więc kup sobie tego LG jakiego tam chcesz z wymienną baterią, tylko nie płacz za miesiąc, "bo gówniany".

Jak tak dobrze wiesz, czego ci trzeba, to kupuj i tyle.
LG nie jest gówniany, jest to bardzo dobry sprzęt.
Patrząc Twoim tokiem rozumowania, najlepiej kupić kradziony, bo wyjdzie taniej...

Mośku zetki nie znajdzie nowej, a nie każdy chce kupić używany sprzęt zwłaszcza za takie pieniądze...

Kupując używkę wątpliwa jest gwarancja, często o fkaturze możesz pomarzyć, a już reklamacja na podstawie niezgodności z umową jest nierealna, bo żadnej umowy nie ma...

Dla niektórych są to rzeczy gdzie warto dopłacić i mieć pewność, co do tego jak telefon chodził.

Najbardziej irytujący jest Twój sposób wypowiadania się, strasznie kontrowersyjny, wręcz zaczepny...

Autor nie ma co się baterią przejmować, posiadam 4 letniego htc hero, aktualnie użytkuje go moja babcia, bateria nigdy nie była wymieniana, a śmiga aż miło.
Nexus, i G sa to bardzo dobre telefony, nie słuchaj 666, bo on raz poleca lg, a jak mu sie odmieni to hejtuje, teraz jest zaślepiony blaskiem ledziwego już sgs 2 :D

Zetka również jest bardzo dobrym telefonem, ale nie w Twoim budżecie.

Jak chesz uzywke to weź pod uwagę to co napisałem wyżej...
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
solidny smartfonjaki smartfon do 1500smartfon do 1200 złjaki smartfon do 1200 pln 2013rsmartfony do 1500 złdobry smartfon do 1500 złnajlepszy smartfon do 1500smartfon do 1200jaki smartcfon kupic do 1200smartfon do 1200 zl