Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Solidny smartfon "wszystkomający" w cenie 1100-1200 zł, a max 1500 zł.

RE: Solidny smartfon "wszystkomający" w cenie 1100-1200 zł, a max 1500 zł.
Słony używają TFT w telefonach od baaaaaaaardzo dawna. K510i na pewno też miał TFT, bo leży u mnie w szufladzie. Szczerbol

Dopiero od dzisiaj zaczęli z Triluminos. Szczerbol

Chyba w końcu dotarło do nich... Szczerbol
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
AtSuselot
To może łaskawie zwiększ jasność ekranu? Jakoś moja T daje radę w pełnym słońcu, dziwne, żeby Twoja Ztka rady nie dawała.

A i moim skromnym zdaniem czepianie się jakości TFT od Sony świadczy o lekkim ograniczeniu ze strony czepiającego się.
http://www.youtube.com/watch?v=Nx7v815bYUw

Nieprawidłowa, szkodliwa rada na dziś: szkło się nie tłucze.
TFT to jednak TFT. Nikt się nie czepia ale nie wmawiaj ludzią że ten ekran jest doskonały bo jest poniżej średniej.
[Obrazek: buttonRapideo.png]

Ja ściagam bez limitów, a ty?  Zarejestruj się i odbierz darmowy transfer! 
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Ekran TFT nie jest doskonały i nie jest też poniżej "średniej". Ekranu doskonałego nie ma. A TFT jest poprostu inny niż ten "wspaniały" amoled. Każdy ma swoje wady i zalety.
http://www.youtube.com/watch?v=Nx7v815bYUw

Nieprawidłowa, szkodliwa rada na dziś: szkło się nie tłucze.
 Przeglądarka: opera
(26.06.2013, 06:02)audioooo napisał(a): A i moim skromnym zdaniem czepianie się jakości TFT od Sony świadczy o lekkim ograniczeniu ze strony czepiającego się.

Nie zgodzę się. TFT to technologia wyświetlaczy rodem z poprzedniej epoki.

SuperAMOLED to kolejna skrajność, mu też daleko do perfekcji. IMO (jest to także zdanie większości) obecnie najlepsze to Super LCD3 z ONE, IPS LCD z Lumii 920 i True HD-IPS załóżmy, ze Swifta G.

Ale jak mawiają - o gustach się nie dyskutuje. Poczekajmy na wypowiedź autora wątku.
(26.06.2013, 12:27)kubex92 napisał(a): Poczekajmy na wypowiedź autora wątku.

No to mogę powiedzieć tylko tyle, że nie wiedziałem, że wybór smartfona jest taka ciężką sprawą Kwaśny

Już nawet zacząłem czytać o HI-END'ach, czyli o tych grubo za 2 tysiące.
Tak z ciekawości...
Wszystkie te reklamy producentów na YT są takie wymuskane. Każdemu się podobają.

Ale gdzie tam... jak widze, to nie ma żadnego telefonu, który mi odpowiada Szczerbol

Tańsze telefony mają za słabe podzespoły albo 4 GB pamięci ROM bez możliwości rozbudowy o tą z karty microSD. Ale chociaż w niektórych widziałem, że bez problemu zdejmiemy klapke i wymienimy SAMI baterię bez udziału serwis-manów.

Co do drogich to oprócz ceny dochodzi niewymienialna bateria i w ogóle problem z rozebraniem.
A już HTC One w serwisie iFixit uzyskał ocenę 1/10 jako najbardziej nierozbieralny telefon na świecieKwaśny

Galaxy S4:
Procesor: czterordzeniowy 1,9 GHz lub ośmiordzeniowy 1,6 GHz (w zależności od rynku). 8-rdzeniowy? Zdziwko WTF.

Sony Xperia Z (wady):
- niewymienialny akumulator
- kontrast ekranu i odwzorowanie czerni
- kąty widzenia

LG Nexus 4 (wady):
- niewymienialny akumulator
- brak slotu na kartę mikro-SD
- dość słabej jakości aparat i kamera

LG Swift G E975 (wady):
- niewymienialny akumulator (no kur......)
- brak slotu na kartę mikro-SD (to bym przeżył skoro jest 32 GB ROM)

Pora chyba wrócić do Nokii 3310 skoro wszyscy producenci chcą mnie zrobić w ch... i mam jeszcze bujać się z serwisem (baterią) za pewnie nie małą kaske...
A wszystko przez te zasrane APPLE bo to u niego wszyscy to podpatrzyli jakie to telefony są smukłe i zgrabneKwaśny

Tu macie filmik ze zmianą baterii w LG Swift Vu - LINK
Wydaje się proste, ale czy ktoś faktycznie myślał o tym telefonie?

A tu macie filmik jak jest rozbierany LG Swift G - LINK

Zarządzanie energią w nowych smartfonach LG - jedynie to mi się podoba.
LG Optimus G : The Next-Generation Lithium-Polymer Battery
Może kup sobie maść na ból tyłka i daj spokój w końcu z tymi bateriami, bo to się nudne robi.
Chyba najlepiej będzie, jak kupisz n3310, co już sam zauważyłeś.

Żaden smart na rynku nie ma octa-core'a w praktyce. i9500 ma quad'a w dual'u (czyli dwa, upośledzone układy czterordzeniowe pełne bugów, a wszystkie osiem nigdy nie będą razem działać. Nawet nie pięć).

Żaden z producentów cię nie chce zrobić w człona, tylko wzmacniają trwałość konstrukcji (samsungowi to obojętne, bo to i tak plastik, chociaż na swojego S2 nie narzekam - w porównaniu do SGSIII/4/SGS+ to jest wzór plastiku Szczerbol) i wcale im się nie dziwię.

Tylko ty masz ogromny problem i hejtujesz wszystko, jakby ta bateria tam była zamurowana.

A jest zamurowana ? Nie. Wystarczy wkrętak gwiazdkowy i po problemie.
Bardzo dużo ludzi tak robiło z jajfonami i chociażby Xperią Sola - żyją. Telefony też działają.

http://slightly-skewed.com/wp-content/up...Troll1.jpg

PS. A propos - ułatwię ci nawet wybór : http://komorkomania.pl/2013/06/26/10-dow...3310-1/top
Ja mogę polecić telefon Sony Xperia T. Posiadam ten smartfon od listopada i jestem z niego zadowolony .Cena nie jest duża bo wynosi 1300 zł
No Nokia 3310 to już legenda... Miało sięOczko

Nie hejtuje ale nie wszyscy chcą kupić wydajny telefon za te 1,5 kafla (co już jest nie mała kwotą) i jak się skończy 2 letnia gwarancja, spłukać w kiblu.
W cenie 1,5K mamy np. od 1 do nawet 5 monitorów komputerowych i to NOWYCH.

Polecam artykuł: Niewymienne źródła zasilania

Znalazłem inne forum, tylko o telefonach z Androidem i tam się teraz będe zaczytywał Szczerbol

Atup
Przyjrze się jeszcze dogłębnie temu SXT i dam znać.
Ale ty jesteś dziwny...

(26.06.2013, 15:45)Nitokris napisał(a): ...kupić wydajny telefon za te 1,5 kafla (co już jest nie mała kwotą) i jak się skończy 2 letnia gwarancja, spłukać w kiblu.

Czyli w momencie zakupu mojego SGS2 powinienem spłukać go w kiblu bo kupiłem bez gwarancji (która jest mi potrzebna do podtarcia się co najwyżej) ? LOL

BTW. Artykułować mnie nie musisz, bo wiem sporo i skoro nie umiesz posługiwać się śrubokrętem żeby wymienić baterię w takiej Xperii Sola czy czymkolwiek, to może lepiej nic nie kupuj...
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
solidny smartfonjaki smartfon do 1500smartfon do 1200 złjaki smartfon do 1200 pln 2013rsmartfony do 1500 złdobry smartfon do 1500 złnajlepszy smartfon do 1500smartfon do 1200jaki smartcfon kupic do 1200smartfon do 1200 zl