Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Solidny smartfon "wszystkomający" w cenie 1100-1200 zł, a max 1500 zł.

RE: Solidny smartfon "wszystkomający" w cenie 1100-1200 zł, a max 1500 zł.
666 Nie po to kupować telefon, aby grzebać w nim, ja osobiście nigdy nie miałem zamiaru grzebać w telefonie, telefon ma mi służyć, i ułatwiać życie.
Nie mam się martwić tym co z nim będzie nie tak, kupujac nowy nic Cie nie interesuje, cos zaczyna sie dziac to dajesz na serwis. Jak chcesz miec telefon dluzej, to warto zareklamowac go jakies 3 miesiace przed koncem gwarancji, nwymyślać awarii wyswietlacza, braku czulosci , gniazda ladowania, restarty itp. Juz w 2 przypadkach tak zrobilem i dostalem telefon w którym wymienili prawie wszystko. Oba modele było spod stajni htc, serwisowane w regeneris.

Bateria spokojnie Ci wytrzyma, te 3 lata, a koszt wymiany nie jest duży, po za tym za 3 lata, ten telefon będzie wart jakieś 300 może mniej. Nie ma co się przejmować baterią.

Wyświetlacz w sony nie jest zły, da się używać, dla mnie w xperii t był zadowalający, i jakoś nie przeżywałem z tego powodu. Co do kątów to sciema jest, nie wiem dlaczego ludzie tak to hejtują, to w ogóle nie przeszkadza w użytkowaniu. Dla mnie tft jest przyjemniejsze od samsungowskiego amoleda.

Moim zdaniem, kupujesz albo nowiutkiego swifta, lub nexusa, albo odpuszczasz z ceny i kupujesz telefon za na ok 1000pln, i szukasz lg 4x albo xperie t tez nowe, z nastawieniem ze po gwarancji wymienisz, skoro tak Cię to martwi.

Jest też opcja szlachta się bawi i kupujesz ona :D
Mam go od 3 dni i się w nim zakochałem, nie wiem jak go oddam za 10 dni :D
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Co do baterii to wkleje jeszcze raz fajną animacje od LG - KLIK
Dobre to robi wrażenie w porównaniu do "zwykłej" baterii.
Zasięg 800 cykli też na dłuższy czas starczy, ale tam jest przy ładowaniu codziennym, a tego raczej nie przewiduje żebym tak katował telefon.
Dwa dni to jeszcze rozumiem, ciekawe czy jest realne ładowanie co 3 dni.
Dałoby to 6 lat i 6 miesięcy Szczerbol
Tylko ciekawe co będzie po 800 cyklach Co

Nawet jakbym znalazł 1000 zł na ulicy to i tak bym nie dał 2,5K za fon.
Ciekawostka dla potencjalnych nabywców HTC One:
LINK
LINK 2
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
(26.06.2013, 12:27)kubex92 napisał(a): (...)TFT to technologia wyświetlaczy rodem z poprzedniej epoki. (...)

To zupełnie tak samo jak silnik Diesla. Pierwszy samochód z silnikiem Diesla wyprodukowano w 1936 roku. I co z tego?

TFT to wyświetlacze używane od bardzo dawna. Jednakże TFT innemu TFT'owi nierówny. Nigdy nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że "TFT jest poniżej średniej". Technologia jest poniżej średniej? Nie. Tak myślą mózgi wyprane przez pieniądze i marketing m. in. Samsunga. IMO taka sama była przyczyna końca Symbiana. Ale to inna historia. Zgadzam się natomiast nad doskonałością wyświetlaczy HTC – są po prostu znakomite.

Mógłbym Ci napisać niezłą rozprawkę (naturalnie rzeczową, wręcz intelektualną), wykazującą błędy w takim rozumowaniu, lecz za taką ilość posta nie na temat musiałbyś mi dać warna, a ja nie miałbym prawa tego nie zrozumieć.

(26.06.2013, 19:33)wojtek2411 napisał(a): (...) Co do kątów to sciema jest, nie wiem dlaczego ludzie tak to hejtują, to w ogóle nie przeszkadza w użytkowaniu. Dla mnie tft jest przyjemniejsze od samsungowskiego amoleda. (...)

Głos rozsądku. Nic dodać, nic ująć.

AtNitokris
Przesadzasz z tą baterią, serio. Szczerbol
http://www.youtube.com/watch?v=Nx7v815bYUw

Nieprawidłowa, szkodliwa rada na dziś: szkło się nie tłucze.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
(26.06.2013, 19:33)wojtek2411 napisał(a): Jak chcesz miec telefon dluzej, to warto zareklamowac go jakies 3 miesiace przed koncem gwarancji, nwymyślać awarii wyswietlacza, braku czulosci , gniazda ladowania, restarty itp. Juz w 2 przypadkach tak zrobilem i dostalem telefon w którym wymienili prawie wszystko. Oba modele było spod stajni htc, serwisowane w regeneris.

Brawa

Świetnie ! A potem się wszyscy dziwcie czemu na świecie mają Polaków za złodziejów i sknery. Tak trzymać ! Brawa

(26.06.2013, 19:48)Nitokris napisał(a): Co do baterii to wkleje jeszcze raz fajną animacje od LG - KLIK
Dobre to robi wrażenie w porównaniu do "zwykłej" baterii.
Zasięg 800 cykli też na dłuższy czas starczy, ale tam jest przy ładowaniu codziennym, a tego raczej nie przewiduje żebym tak katował telefon.
Dwa dni to jeszcze rozumiem, ciekawe czy jest realne ładowanie co 3 dni.
Dałoby to 6 lat i 6 miesięcy Szczerbol
Tylko ciekawe co będzie po 800 cyklach Co

Nawet jakbym znalazł 1000 zł na ulicy to i tak bym nie dał 2,5K za fon.
Ciekawostka dla potencjalnych nabywców HTC One:
LINK
LINK 2

To ja też wkleję jeszcze raz jeden fajny link, którym delikatnie po raz kolejny zasugeruję zamknięcie tego bezsensownego tematu http://slightly-skewed.com/wp-content/up...Troll1.jpg

Znając życie, to założyłeś temat żeby sobie posty ponabijać i ponarzekać na sprzęt, którego w życiu pewnie nie miałeś i mieć nie będziesz, więc hejtujesz jakąś baterię, że niby po xxx cyklach padnie, bo tak jakiś brukowiec napisał.
Żenada.
Ciekawe kogo chcesz na to nabrać ?

Nie wiedziałem, że fona za 1.5-2k się kupuje po to, żeby dopieprzać na każdym kroku, że bateria po tylu i tylu cyklach padnie (haha, a nie padnie o czym już pisałem... 10 razy tutaj ?) i specjalnie żeby utrudniać życie każdemu straszny producent ją na pewno zaspawał i jest bardzo, bardzo niewymienialna, albo, że nie można go rozebrać ot tak, dla jaj.

Się dziwię, że to trollowisko całe jakim jest ten temat jeszcze jest w telekomunikacji, zamiast na śmietnisku...
(26.06.2013, 20:09)audioooo napisał(a): Przesadzasz z tą baterią, serio. Szczerbol

Oj tam, oj tam Język
Po prostu nie zmieniałem telefonu dawno i się dlatego dziwie, że takie udogodnienia robią.

Tak samo było jak w maju zmieniałem kompa na mocne bebechy z i5 3 generacji na pokładzie. To się okazało, że teraz na płytach głównych nie ma złącza IDE - do tych starszych dysków HDD. Ale ostatecznie to przebolałem.

Tak samo będe musiał przeboleć tą baterie. Trudno. Żyje się dalej Piwo

Atup
666 - żal mi cie.

Założyłem temat w sprawie wyboru telefonu. Bo i tak coś kupie. Pewnie nawet tego LG Swift G a nie tą zasraną Z-tke z kijowym wyświetlaczem którą tutaj polecasz od lewa do prawa.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Dziwić to się można, ale nie 7 stron i nie przez jedną pierdołę mówić, że cała reszta w danym sprzęcie jest do *****.

Kupisz coś w końcu (może), to docenisz, że wbudowana bateria to żaden minus...
Napisałes
Świetnie ! A potem się wszyscy dziwcie czemu na świecie mają Polaków za złodziejów i sknery. Tak trzymać !

To lepiej być dymanym na każdym kroku przez serwisy, i potem narzekać, ze nie naprawiają sprzętu, bo sa usterki mechaniczne. Serwis jak widzi okazję to odsyła sprzęt do właściciela stwierdzając jego winę, jak się uargumentuję to odpowiednio to wtedy jest się wygranym, i się nie kwiczy na forum z tym ze gwarancje nic nie dają, i wystarczy śrubokręt aby naprawić sprzęt...

Nitokris, przebolej tą baterie bo nic nie tracisz tym, i naprawdę warto, zetke odpuśc, bo nowej nie dostaniesz, a kupując nowy zawsze masz dodatkowy papier, który potem możesz wykorzystać na Twoja korzyść.
Swift będzie dobrym wyborem.

Co do htc one, to to ze nie da się go rozebrać traktuję na plus, bo jak coś się stanie to dostanę nowy model, a to ze jest idealnie spasowany zmniejsza prawdopodobieństwo usterki.

Jeszcze raz 666, jak by nie Twoje kontrowersyjne i obraźliwe posty, to było by z 3 strony mniej.
Kończcie z tym off-topem. Autorze, proszę się określić co do telefonu, bo jak zobaczę kolejny, filozoficzny post nt. cyklów ładowania to oszaleje...
 System operacyjny: linux Przeglądarka: opera
Atwojtuś

To sam sobie kupuj gorszy sprzęt jak koniecznie musisz żydzić na ewentualne naprawy. Bo reszta (w tym ja) nie musi.

Poza tym jakbym się uparł, to bym w kilka dni ci znalazł tą Z-kę za 1500 i z gwarancją producenta.
Ale jakbym to JA kupował to bym tego nie robił - skoro stać mnie na high-end'a, to stać mnie na jego naprawy.

BTW. Nikogo nie obrażam, tylko dobitnie argumentuje.
Niektórym się tylko już w tyłkach poprzewracało... Bezstresowe wychowanie czy inne takie, huh ?
Gratuluję, właśnie zapracowałeś na warna. Skoro tak bardzo chciałeś kontynuować tę denną sprzeczkę - trzeba byłoby to zrobić na PW. Pisałem, że kończymy z OT.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
solidny smartfonjaki smartfon do 1500smartfon do 1200 złjaki smartfon do 1200 pln 2013rsmartfony do 1500 złdobry smartfon do 1500 złnajlepszy smartfon do 1500smartfon do 1200jaki smartcfon kupic do 1200smartfon do 1200 zl