Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Sprzedam kompa z monitorem LCD 15"

RE: Sprzedam kompa z monitorem LCD 15"
Aeon powiem Ci jedno jeśli szukasz głupków to szukaj na gdzie indziej nie tutaj!
Nikt Ci nie kupi ten "komputer" za 500 zł, grafika słaba jak nie wiem co (agp), płyta główna stara również z przestarzałym AGP, brak DVD, procesor grzałka.. a monitor firmy nieznanej i w dodatku 15 cali.
Ja ostatnio kupiłem monitor LCD 19 cali HP za 150 zł, Twój jest wartości 70-80 zł na allegro.
Boję się
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Poza tym podałeś niedokładne informacje: np. płyta Gigabyte ;/ wróżkami nie jesteśmyOczko Komp z monitorem wart coś koło 300zł...
CPU Intel Core i5 2400 | GPU MSI Radeon R9 270 GAMING | RAM 2x4GB Corsair XMS3 1333MHz CL9
MOBO AsRock P67 Pro3 B3 | SSD OCZ Solid 3 120GB | HDD Seagate 500GB Storage | PSU XFX Core 450W | CASE Zalman Z9+
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
ej no ale po cholere sie odzywacie jak Was sprzęt nie interesuje? ja moge sobie zawołać nawet 2000zł za niego, a czy ktoś go kupi za tyle czy nie to jest sprawa tylko tego kogoś - nie wasza! to jest bazar, podałem ogłoszenie, zgodnie z regulaminem, nie jesteście zainteresowani - nie komentować! ja go za 300 nie sprzedam bo (MOIM ZDANIEM) jest więcej wart, takie jest moje zdanie i koniec.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie7
Ok. uspokój się .. Wesoły To podaj chociaż dokładniejsze dane płyty głównej.. I reszty..
CPU Intel Core i5 2400 | GPU MSI Radeon R9 270 GAMING | RAM 2x4GB Corsair XMS3 1333MHz CL9
MOBO AsRock P67 Pro3 B3 | SSD OCZ Solid 3 120GB | HDD Seagate 500GB Storage | PSU XFX Core 450W | CASE Zalman Z9+
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
płyta to Gigabyte GA-8SGXP a reszta? podałem specyfikację ogólną, nie będę wypisywał dokładnej każdego sprzętu z osobna, jak ktoś ma szczegółowe pytanie to piszcie tutaj, ja odpowiem.
Podaj model pamięci RAM oraz taktowanie. To pojedyńczy moduł czy 2?
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
to jest 2x512MB, a co do modelu to musialbym go rozkręcać a teraz mam chwilowo malo czasu więc proszę o cierpliwość, napiszę to na dniach, ew. jesli jesteś zdecydowany to mogę się pofatygować i znalesc 30min.
no i co? sprzedałem. za 500zł.
gratulujemy znalezienia frajera, ktory to kupil Krzywy
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
co lepsze, znalazłem drugiego 'frajera' który za te 500zł sprzedał mi laptopa Toshiba Satellite L10-117 w pełni sprawnego, z celeronem 1,5 dyskiem 40GB combo i matrycą 15,4 cala Wesoły

A teraz już bardziej poważnym tonem - podczas sprzedaży bierzcie pod uwagę że nie każdy chce kupić sprzęt po który będzie musiał jechać wiele kilometrów, są ludzie gotowi zapłacić więcej za kompa przez to, że jest on na miejscu, mogą przyjechać, oglądnąć, sprawdzić pod każdym względem, nie płacą za przesyłkę ani nie czekają, mają sprzęt sprawdzony i odrazu. Dla niektórych lepsze to niż komp z drugiego końca polski w mojej konfiguracji i z monitorem za 380zł.. za przesyłke i tak zapłacą około 50zł, i mają zerową pewność czy wszystko będzie ok Wesoły
Programy: Polecane / Nowe / Inne