Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Stary dysk jako zewnętrzna pamięć?

Stary dysk jako zewnętrzna pamięć?
Witam zamierzam wymienić stary dysk systemowy HDD seagate SATA III na samsunga 870 evo SATA III i chciałbym się dowiedzieć czy istnieje opcja na podpięcie starego dysku jako zewnętrzną pamięć?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Stary dysk jako zewnętrzna pamięć?
Pewnie że idzie . Zwłaszcza jeżeli to dysk laptopowy to wtedy masz ładne obudowy na to i można używać jako zwykły dysk zewnętrzny na USB. Gorzej w wypadku tych większych dysków na pc...bo one wymagają już dodatkowego zasilania i z samego USB ich nie pociągniesz ale też się da odpowiednim adapterem na USB + zasilacz do gniazdka, są takie obudowy na dyski 3.5 cała
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Cytat: adapterem na USB + zasilacz do gniazdka, są takie obudowy na dyski 3.5 cała

[url=https://forum.pcformat.pl/?action=pointuser&tid=583564&uid=229751&pid=3918526][/url]
Albo stacja dokująca . 
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Dzięki poszukam stacji dokującej na moje dwa stare dyski systemowe 3.5

Jeden z dysków jest jeszcze pod wejście ATA.Znalazłem tylko jedną stację z takim wejściem,ale nie wygląda zbyt solidnie.Chciałbym coś z wejściami pod SATA III 3.5 i ATA 3.5
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
z Sata nie będzie dużego problemu, masz choćby stacje od unitek ... Gorzej z ATA bo to już trochę prehistoria
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome

Mam coś takiego ma SATA i IDE niestety jest pod  USB 2.0 co skutecznie transfer ogranicza mi to nie przeszkadza bo używam w zasadzie tylko do dysków 3,5 cala które używam  "raz na ruski rok " do backupu więc może mi się nawet cały dzień kopiować i to mnie nie rusza .

Jeśli byś chciał taką obudowę z IDE ale z USB 3.0 zapłacić musisz ponad 2 razy tyle :

Jak kolega wyżej piszę stacje na dyski tylko SATA są tańsze a to dla tego że tych modeli z SATA + IDE jest po  prostu mało ( tym bardziej na USB 3.0 ) po prostu dyski IDE dawno odeszły do lamusa i nikt już sobie nimi głowy nie zawraca raczej .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne