Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Strasznie wysokie temp. msi h61ma-e35

Strasznie wysokie temp. msi h61ma-e35
Witam, mam pytanie od 3 miesiecy posiadam plyte podana w nazwie i tak z ciekawosci sprawdzałem niedawno temperatury okazalo sie z plyta w idle osiaga 55 stopni w stresie nawet 100 Wow co jest dla mnie starszne, i teraz pytanie czym to moze byc spowodowane błędem czujników a moze ta plyta tak ma i nie ma sie co obawiac a jezeli nie to jak temu zaradzic i jak cos moge na takiej podstawie do serwisu i moga mi oddac pieniadze czy do poki chodzi to tak musi byc??
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Strasznie wysokie temp. msi h61ma-e35
Plyta do 100 stopni? To chyba musi być błąd czujników bo już dawno by się pewnie spaliła, słabo chłodzone (niechłodzone) CPU lub karta to rozumiem, ale nie płyta główna...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Ta płyta nie ma czujnikówOczko. Działa tylko jeden i jest to TMPIN1. Rozumiem, że temperatury odczytujesz w hwmonitorze? Jeżeli komputer się samoistnie nie wyłącza to bym się o to nie martwił. Dotknij radiator na płycie głównej i zobacz czy jest tak gorący bo nie chce mi się w to wierzyć.
Stary komputer:
[Obrazek: 2315854.png]
Nowy blaszak:
[Obrazek: 2579157.png]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Wiec tak radiator jest goracy lecz da sie dotknac trzymac palec tempratury sprawdzam w hwmontor i w obudowie mam 2 wiatraki dodatkowe zreszta obudowa polecana z tego brutus 410 a jezeli o wylaczanie komputer nic takiego sie nie dzieje wszystko chodzi jak najbardziej dobrze tylko podczas grania mam 95-100 stopni TMPIN 2
A moze trzeba pobrac jakies sterowniki czy cos ?? ktos coswie na ten temat
Nie, każda płyta z tego modelu tak ma.

System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Reklamuj u sprzedawcy, część MSI z chipem H61 ma wadę i się przegrzewa. Poproś o zwrot kasy albo zamianę na Gigusia lub ASRocka.
Czyli mam ja uzywac i to dal niej normalne temp.? zreszta i tak mysle nad jakas nowa plyta co polecacie do 300 zl??zn mam im to odeslac kurierem czy cos? ale pierw sie zorientuje i napisze do nich bo nie chce pozniej ponosic zbednych kosztow, a moge np reklamowac to do sprzedawacy czyli tam gdzie zakupilem czesc? A jezeli ja chce tylko zwrot kasy to musze wysylac do nich czesc czy tylko dane zakupu numer seryjny wystarcza?? mial juz ktos do czynienia z taka reklamacja ( bo ja nigdy dlatego o to pytamWesoły.
Gdzie kupiłeś sprzęt? Jak w Techplanet to zadzwoń do nich i postępuj tak jak ci mówią. Z tego co mi wiadomo Techplanet ma gwarancje door to door czyli na koszt sklepu przychodzi do ciebie kurier po sprzęt. Do 300zł kupiłbym jakiegoś ASRocka z mostkiem B75.
Ja ja kupilem w sklepie xkom, ale wbilem na strone msi i napisze do nich zobacze co odpisza jak nie to w wrzesniu pojade z nia do sklepu z pilotami bo i tak codziennie bede kolo niego i to wy** bo pienadze wydane a pożytku zadnego doloze te 100 zl i kupie porzadne mobo, ok dzieki zainformacje.

Pozdrawiam
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
msi strasznie gorącytemperatura wylaczenia komputera msi h61