Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Strona "kody.pcformat.pl" - i odpowiedź "Niepoprawny kod". Co robić?

Question  Strona "kody.pcformat.pl" - i odpowiedź "Niepoprawny kod". Co robić?
Witam!

Dziś zarejestrowałem się na kody.pcformat.pl (choć myślałem, że rejestracja nie będzie potrzebna - i, że zaloguję się tymi samymi danymi, którymi loguję się na forum). Następnie wpisałem w okienku kod nadrukowany na płycie i kliknąłem "Sprawdź".
Mimo dokładnej weryfikacji kodu (literka po literce) otrzymuję odpowiedź:

Cytat:Kod nieprawidłowy.
Nie znaleziono wprowadzonego kodu.
Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki.
Co mam robić w takim wypadku? Oczy 

Z góry dziękuję za odpowiedź Oczko .
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Strona "kody.pcformat.pl" - i odpowiedź "Niepoprawny kod". Co ...
Taka reakcja systemu oznacza, że kod został błędnie przepisany z płyty. Najczęstsze pomyłki to zamiana Y i V, oraz litery O na cyfrę 0.
Jeżeli ktoś mimo to nie radzi sobie z poprawnym wpisaniem kodu należy przesłać zdjęcie płyty z czytelnym kodem na adres kodyAtpcformat.pl lub reklamacjeAtpcformat.pl. W mailu należy tez podać adres mailowy jaki wykorzystano do rejestracji w serwisie z kodami.  

System kodów jest mechanizmem całkowicie niezależnym od forum i witryny PCF i wymaga osobnej rejestracji i logowania.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Istotnie - błąd był po mojej stronie Oczko .
Wpisywałem V zamiast Y.
Teraz jest okey.

Ten problem rozwiązany, ale...
Jeszcze chciałbym dostać odpowiedź na zadane tutaj pytania odnośnie "G Data Total Protection" z płyty dołączonej do najnowszego (05/2016) numeru "PC - Format".

Z góry dziękuję.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Strona "kody.pcformat.pl" - i odpowiedź "Niepoprawny kod". Co robić?
Witam! Dzisiaj kupiłam PC Format 6/2016, ponieważ bardzo zależało mi na programie Advanced SystemCare 9Pro, ale niestety, nie otrzymuję wiadomości od Kody PC Format, nie mam jak zweryfikować tego programu. Próbowałam zalogować się bezpośrednio na podany link http://kody.pcformat i nie chce mnie zalogować. Coś pewnie robię nie tak jak powinnam, ale proszę o wyrozumiałość, nie mam "wprawy"Wesoły Jakoś malo czytelne, jak dla mnie, są te strony PC Formatu.Dziękuję za pomoc.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
Cytat:Witam! Dzisiaj kupiłam PC Format 6/2016, ponieważ bardzo zależało mi na programie Advanced SystemCare 9Pro, ale niestety, nie otrzymuję wiadomości od Kody PC Format, nie mam jak zweryfikować tego programu. Próbowałam zalogować się bezpośrednio na podany link http://kody.pcformat i nie chce mnie zalogować. Coś pewnie robię nie tak jak powinnam, ale proszę o wyrozumiałość, nie mam "wprawy"[Obrazek: wesoly.gif] Jakoś malo czytelne, jak dla mnie, są te strony PC Formatu.Dziękuję za pomoc.

Aby otrzymać dostęp do panelu, musisz zarejestrować NOWE konto (odrębne niż forumowe):
kody.pcformat.pl/users/create

Jeżeli mail od kody.pcformat nie nadchodzi, powinieneś przede wszystkim zobaczyć czy w dziale spam nie zabłąkała się owa wiadomość.
Możliwe też, że problem po stronie domeny dostawcy skrzynki emailowej, z jakiej poczty korzystasz?
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
http://forum.pcformat.pl/Nieprawidlowy-kod-z-plyty-t 
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Strona "kody.pcformat.pl" - i odpowiedź "Niepoprawny kod". Co robić?
Miałam ten sam problem... Ale odświeżyłam 3 razy stronę i za 4 razem kod już zadziałał... dziwne.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne