Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Sucharki 2011 - Gala Rozdania Nagród

#11
RE: Sucharki 2011 - Gala Rozdania Nagród
Chcesz suchara?! JUŻ CZAS! Spójrz na swojego suchara, a teraz spójrz na suchary firmy Suchar2k12. Spójrz, i co widzisz? 2 suchary. A teraz spójrz jeszcze raz. Czy nie sądzisz, że Twój suchar jest zbyt mało suchy? Zerknij na nie jeszcze chwilkę, co widzisz? Nic, bo czasomierz ukradnął Ci oba suchary, a Ty stoisz jak idiota twarzą w twarz z największym agresorem tego forum!
[Obrazek: 1ufql.png]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
#12
RE: Sucharki 2011 - Gala Rozdania Nagród
Znowu mieliśmy konfrontację z szaleńcem, ale został szybko unieszkodliwiony. Dziękuję za zaprezentowanie oferty naszych sponsorów Bece i Buzzowi. Kontynuujmy teraz naszą Galę.

Chyba nikt nie spodziewał się, że spotkamy tutaj polityków... ale tak będzie. To precedens, ale wszystkie 3 kategorie dotyczące wątków: Najlepszy temat, Najbardziej zażarta dyskusja i Najzabawniejsza sytuacja, a także wydarzenie roku dotyczą tych panów. Zapraszam na scenę członków niewielkiej, separatystycznej partii Pornoduszki, reprezentującą anarchozegaryzm, z tego co wiem mająca też wielu zwolenników.

na scenę wchodzą Beka, Loganek, NaimaD, Krzemol vel kamil13 i electro-house vel Maciako

Sam zresztą też jestem członkiem tej partii. Witam Was koledzy. Nagrody są cztery, każdy odbierze jedną. Tylko NaimaDowi nie dam, bo pewnie znowu zaćpany tu przyszedł, widzę to po jego oczach. Kategorie Najlepszy temat i Najbardziej zażarta dyskusja, wygrywa oczywiście temat Pomoc w kupnie zegarka na studia! Chodźcie tu Beka i Loganek.

Beka i Loganek odbierają nagrody z zacieszem na twarzy, a Beka krzyczy coś po fińsku, ale tylko Tuptuś się z tego śmieje - wszak tylko on zna fiński

Hahahaha, tośmy się pośmiali, a teraz kolejna nagroda. Najzabawniejszą sytuacją roku została Ogólna afera czasomierzy! Podejdźże tu Krzemol, nie jedz już tego węgla.

niepocieszony Krzemol odbiera nagrodę

No i na koniec, wydarzenie roku. Tu warto też pogratulować zegarkowi, bo to w zasadzie jego sprawa, ale wielu użytkowników, pod wodzą tej piątki przyczyniło się do tego. Wydarzeniem roku, miażdżącą liczbą głosów (79%!) zostaje Zbanowanie połowy forum przez zegarka. Chwila, a gdzie electro-house?

Na scenę wjeżdża niewielkim Suzuki Carry electro, otwiera bagażnik w którym ma 3 plakaty z troll facem, a cały bagażnik jest wypełniony zegarkami

- HANDLUJE ZEGARKAMI SIEMA KTO CHCE KUPIĆ?
- Nie gadaj bzdur, tylko weź to w końcu. A, i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Electro ucieszony, że ktoś w końcu pamiętał, odbiera czwartą nagrodę, a całą piątka, na czele z toczącym się NaimaDem wsiada do Suzuki i odjeżdża przez ścianę

Uff, męczące jest mieć takich kolegów... Swoją drogą, dobrze że nie przyjechali tym gimbusem co w zeszłym roku. Co do gimbusów, teraz już czas na te kategorię. Zapraszam Dawida210, który wręczy w niej nagrodę.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
#13
RE: Sucharki 2011 - Gala Rozdania Nagród
Na scenę wjeżdża motocykl.. Tak, to MZ250 z naklejkami mocy "SUZUKIGSXRTURBO1300", a za kierownicą nie kto inny jak FiFU! Lecz nie jest sam, pasażer schodzi z motocykla, zdejmuje kask i tak! To on! Dawidek!

Elomelo320, podwiózł mnie mój mleczny przyjaciel z Częstochowy Fifulec, dzięki stary! Jeżeli już tu stoję to chciałbym wam przedstawić zwycięzce kolejnej kategorii jaką jest Największy Gimbus!

Zza kulis słychać takty jakiejś znanej piosenki, prezenter jednak stara się powstrzymać ciekawość...
Nie obwijając w sreberka, zwycięzcą kategorii jest...
koperta upadła na ziemię, słychać ciche kur...
Zwycięzcą jest Dzejkop!

Na scenę wbiega Dzejkop śpiewając Łi łe rakju w obcisłych białych spodniach, bez koszulki i butów, z mikrofonem bez podstawy statywu.
Z widowni słychać krzyki:
- OMFGLOL ON NIE MA BUTÓW W STYCZNIU!
- Plebejskie muzykowanie, polecam najnowszą płytę zespołu BOJS!


- Halo, obsługa, wyciszcie to... WU ES ER HA! Ekhm...

Zbulwersowany jak na gimbusa przystało, Dzejkop w końcu ogarnia się i zaczyna mówić:

- Dzięki za wszystkie oddane na mnie głosy! Na pewno Was nie zawiodę w tym roku! Yeeaaah, the show must go on!
Dawidek przerywa:
- Dobra nie przeżywaj i tak sam płaciłeś żeby wygrać...ehm...


Z głośników słychać "Łi ar de czempions", Dzejkop wychodzi


Z widowni ktoś zaczął po tej reklamie rzucać na scenę zgniłymi jajami z Ukrainy, wyjąc coś jakby
"Uuuuuuuooaoaouuu, je je jeeeeeeieijeeeeee"


OMG, BASKEJ OGAR TAM!

Kończymy tą kategorię bo nie wiadomo co się może jeszcze stać, oddaję głos mojemu błotnemu przyjacielowi!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
#14
RE: Sucharki 2011 - Gala Rozdania Nagród
Witam ponownie. Teraz czas na chwilę wyjaśnień: dzisiaj miały miejsce pewne nieprzyjemne zdarzenia. Mianowicie wspomniany Baskey zwany też Archivem wraz z naszym gimbusem Dzejkopem próbowali coś łgać tudzież konfabulować nt. wyników, jednak Archive, który się odezwał, szybko został unieszkodliwiony. Druga sprawa to ujawnienie wyników przez dawidsaba, który zachował się... no skrajnie idiotycznie, co tu dużo mówić...

ktoś krzyczy TO NIEPRAWDA PRZECIEŻ ON TAKI KULTURALNY A NA PEWNO BARDZIEJ OD TEGO TAM CAŁEGO OSKARZETA PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF, ale szybko zgarnia go nasza niezawodna ochrona

Po krótkiej naradzie naszego Żiri, postanowiliśmy go zdyskwalifikować. Nagrody w kategoriach Największy nabijacz i Największy podlizywacz zostaną więc przyznane osobom, które zajęły drugie miejsca w tych kategoriach. Mam nadzieję, że te osoby są obecne... o widzę ich. Fantastycznie. Zapraszam więc zdobywcę statuetki w kategorii Największy nabijacz naszego świeżego moderatora - HardCore'a!

HardCore nie wie o co chodzi, ale wstaje z widowni i gdy już dotarło do niego o co chodzi, odebrał nagrodę

- Chciałbym coś powiedzieć. Mam nadzieję że te kilka tysięcy moich postów, które faktycznie nabijałem jak szalony, na coś się przydały. Dziękuję za to niespodziewane wyróżnienie!

brawa i owacje na stojąco

Zapraszam teraz zwycięzcę kategorii Największy podlizywacz, czyli Tenshiego!

Tenshi nie wstaje, mimo że wszyscy wiedzą kto to jest, w końcu to ochrona prowadzi go na scenę

HEHEHEHE NO TAK WY WSZYSCY TACY ŁADNI A PAN PANIE TUPTUŚ TO W OGÓLE, GARNIAK PIERSZA KLASA, DOBRA DEJ TĘ NAGRODE I JUZ SOBIE I-I-I-IDĘ...

Tenshi wziął nagrodę i uciekł z prędkością neutriny

Dziwne, bardzo dziwne... Ciekawe co jeszcze się tu wydarzy...

nagle włącza się disco-polo i nie można go w żaden sposób wyłączyć

Co do...?

w końcu ktoś niszczy głośniki, ale pojawia się grająca disco-polo kula dyskotekowa, a ktoś zaczyna tańczyć do JESTEŚ SZALOOOONAAAA, reszta widowni się przyłącza

Z kim ja tu siedzę, muszę ochłonąć... Tańczcie sobie, ja wracam za 20 minut...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
#15
RE: Sucharki 2011 - Gala Rozdania Nagród
Na scenie zjawia się zupełnie niespodziewanie hatesz, jaśnie panujący jarl Wichrowego Tronu, tan Białej Granii, Rift oraz Bieli, senior protektor Brudge i tak dalej, i tak dalej.

- Ufff, cóż za emocje i ten klimat dnia gorącego lata. Ale czas wręczyć nagrodę naszemu forumowemu sataniście, idiocie, hipokrycie, nieznającego się na niczym chamie i bezczelnym typie w jednym (za sam ten fakt powinien dostać suchara). Dlatego też zwracam się z uprzejmą prośbą do naszego sztabu technicznego odpowiedzialnego m.in. za świetny support naszego forumka o ściszenie tego g***a.

Następuje zupełna cisza. Wszyscy wracają na swoje miejsca, poza jednym użytkownikiem, który postanowił zaczerpnąć trochę świeżego powietrza i wyjść na balkon. Z dalszych rzędów słychać ciche pomruki rodziny żółwiów z Mogiły:

- Podobno nasz Paweł ma zostać wyróżniony jako najwiekszy gimbus z liceum.
- Ciii, zaczyna się!

Na widok ochrony pomruki ucichają i prowadzący może kontynuować.

- Już? Dziękuję bardzo. Nie owijając w bawełnę chciałbym przedstawić zwycięzcę w kategorii największy gimbus z liceum...

Znów słychać cichy pomruk z tylnich rzędów:

- A nie mówiłem? A nie mówiłem?

- ... ekhm, znaczy się najlepszy moderator. Jest nim... zegarek! PFFFFFFF, ŻARTOWAŁEM. HAHAHAHA, ale ze mnie jajcarz.
Najlepszym moderatorem według głosów telewidzów jest TupTuś! Brawo, brawo!
[Obrazek: musicbar.php?username=hatesz&color=red&u...unicode=no]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
#16
RE: Sucharki 2011 - Gala Rozdania Nagród
Tuptuś odbiera nagrodę, wielce zadowolony z ponownego zdobycia tej wyjątkowej nagrody, mimo że wie o swoim zwycięstwie już 6 dni

Dziękuję za ponowny wybór mojej skromnej osoby w tej kategorię. Mam nadzieję, że dalej będę mógł zdobywać te nagrody... znaczy, że dalej będę mógł tak dobrze sprawować funkcję moderatora.

owacje na stojąco, jak prawie zawsze, ale tym razem napędzane krzykiem ostatniego rzędu

Warto też wspomnieć, że otrzymałem wcześniej od Beki inny tytuł, ale nie wiem o co chodzi i nie będę go przytaczał.

wszyscy krzyczą NO POWIEDZ NO WEŹ

Nie, i koniec. W zamian macie cukierki o smaku sucharów.

wszyscy rzucają się na przepyszne cukierki

Uf, tak się składa, że to już koniec. Wszystkie nagrody zostały wręczone, więc czas na niewielkie podsumowanie.

Na początek chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom, a zwłaszcza tym którzy oddawali głosy, a także tym którzy je zdobywali. Wielkie brawa należą się naszemu Żiri, które dzisiaj świetnie spisywało się, rozdając nagrody. Dziękuję ochronie, znakomicie spełniającej swe obowiązki. Dziękuję właścicielom budynku za możliwość zdewastowania go (tak, dobrze słyszeliście!) i cateringowi Babek za catering. Wszyscy mogą najeść się do oporu kebabów i dewastować ten, jeszcze 2 godziny temu, piękny budynek słuchając dowolnej muzyki, dzięki naszym wspaniałym technikom. Zwycięzcom gratuluję, reszcie też. Zwycięzcy otrzymają dyplomy w formie dyplomu na sztywnym papierze, mam nadzieję, do końca miesiąca, a oskarzet otrzyma nagrodę od naszego sponsora, świstaka, któremu również dziękuję. Jest to nagroda niespodzianka. Cała reszta zwycięzców, może otrzymać Milestonesy w wersji premium z mojego serwisu LastLabs - link w moim podpisie. Więcej info w prywatnej rozmowie ze mną.

niekończące się brawa i latające biustonosze

To już wszystko, zapraszam za rok! Teraz można spokojnie dewastować ten budynek. Pozdrawiam!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
#17
RE: Sucharki 2011 - Gala Rozdania Nagród
Do mikrofonu przedziera się Dawidek...

W imieniu całego forum oraz żiri chciałbym podziękować głównemu organizatorowi Sucharków - Tuptusiowi!
Gdyby nie Ty, nie stalibyśmy tutaj wszyscy na jednym balkonie scenie. Dzięki! W nagrodę dostajesz od nas...

[Obrazek: suchar-bieszczadzki-15g.jpg]


..suchara!


Teraz już na prawdę to koniec, ewentualnie możecie wbić na domówkę do hatesza, zapraszam i do zobaczenia za rok!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne
Podobne wątki (Sucharki 2011 - Gala Rozdania Nagród)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  SUCHARKI 2013 - Fajnal Edyszyn. Rincewind 0 2590 05.12.2013, 00:01
Ostatni post: Rincewind
  Proszę o pomoc :) z próbną maturą 2011 z informatyki rozszerzonej. witekroots 2 2001 08.04.2013, 21:55
Ostatni post: fishu1
  Sucharki 2012 - komentarze Tuptuś 416 52240 22.01.2013, 17:56
Ostatni post: ptrick

Skocz do:


Wybrane wątki (Sucharki 2011 - Gala Rozdania Nagród)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Xbox One S czy PC - luźne przemyślenia yarbin 38 51170 17.09.2018 11:30
Ostatni post: koneton
  Jak legalnie sprzedawać przez internet? DG? gamepad 4 7461 16.09.2018 12:18
Ostatni post: ptrick
Ściana Oszczędzanie Kaczorek9 23 28597 14.09.2018 21:29
Ostatni post: gamepad
  Stara maszyna jako generator prądu do lampki - pytanko krakow2000 1 6604 06.09.2018 09:19
Ostatni post: ptrick
Toungue TOP 3 umiejętności, które chcielibyście posiadać przynajmiej przez 1 dzień. ~Anonim 8 2382 31.08.2018 20:38
Ostatni post: ~Anonim
  Skąd pieniądze na wczoraj? Rajder 9 12890 30.08.2018 14:39
Ostatni post: Ajgor
  Jakie studia wybrać ? ShastaMan 7 9284 24.08.2018 20:13
Ostatni post: jasiek88
Question TOP 3 klimatyzatorów przenośnych. Który wybrać (do 1600 zł.)? Wasze opinie. ~Anonim 28 25034 23.08.2018 14:14
Ostatni post: krychu921
  Ktoś wie co to jest?? krakow2000 14 18980 11.07.2018 14:19
Ostatni post: krakow2000
  Revolut - jakie opłaty? PolakWęgier 0 7790 07.07.2018 20:07
Ostatni post: PolakWęgier
Question Akumulatorowa wkrętarka "PARKSIDE" w "Lidlu" za 69,90 zł. Dobra do domu? ~Anonim 23 26791 06.07.2018 17:40
Ostatni post: Lexan
  Naciąganie folii typu carbon na zaokrąglony przedmiot geekboy68k 5 8052 03.07.2018 21:43
Ostatni post: majkpc
myBB Wyrazy, czyli "KONIEC JEST POCZĄTKIEM": wątek zabawy + reguły. ~Anonim 255 159920 01.07.2018 23:45
Ostatni post: Lexan
Question Czy w salonie meblowym "Agata" robią meble na wymiar? ~Anonim 17 18975 27.06.2018 08:33
Ostatni post: ~Anonim
Question Jakie wsporniki do półek narożnych o wymiarach 25 x 25 cm. w kolorze BUK? ~Anonim 4 7660 25.06.2018 17:57
Ostatni post: ~Anonim