Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Sucharki 2012 - Gala Rozdania Nagród

RE: Gala Rozdania Sucharków 2012
drzwi do przedziału maszynisty z zaparowaną szybą otwierają się, do przedziału wchodzi zasapany BBB wraz z tajemniczą, prawie że nie ubraną dziewoją

Witam!... Oh, poproszę szklankę wody.
gul, gul, gul. ahhhh

Witam wszystkich jeszcze raz, to naprawdę zaszczyt być tutaj i tańczyć i rozdawać jak i dostawać nagrody.
Jako, że ja jestem już po przyjemnościach pora teraz na kogoś innego. Kogoś z ładną twarzą. A konkretnie z najlepszym avatarem.

tajemnicza dziewoja podaje BBB kopertę, która można by przysiąc, że wzięła się z nikąd

Proszę o werble!

trrrrrrrr

Nagrodę za najlepszy avatar otrzymuje... świstak! Gratulujemy!

towarzyszką BBB okazała się sama Sasha Grey, która idzie wraz ze świstakiem do prywatnego przedziału

po 30 minutach z przedziału wychodzi zmęczony świstak
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
tramwaj dojeżdża do Kulturstrasse, a zdyszany świstak powoli wychodzi z przedziału na scenę

- Witam Was myly państwo raz jeszcze, tym razem już po polsku. Jako, że...
- ZAMKNIJ MORDĘ ZWIERZU, ZWIERZĘTA NIE MÓWIĄ! ZAWIJAJ TE SREBERKA I SIEDŹ CICHO MAŁY ŚMIERDZIELU!
- Co?! Co się stało?! Ochrona, proszę bardzo bardzo zabrać tego osobnika ze sceny, natychmiast!

na scenę wkracza ochrona w postaci dwóch dzikich Zerrikanek i brygady Rębaczy zabierając agresywnego krzykacza i eskortując go do miejsca odosobnienia

Ehh, ciągle to samo, ciągle dyskryminacja... W każdym bądź razie, mili państwo, ten właśnie osobnik to dokładne przeciwieństwo osoby, dla której mam nagrodę. Zapewne już się domyślacie
jaka to kategoria... Tak! Najbardziej kulturalny użytkownik!

Z największą przyjemnością mam okazję wręczyć Złotego Suchara chodzącej encyklopedii, ekspertowi z wielu dziedzin i najbardziej kulturalnemu użytkownikowi tego forum... werble oskarzetowi!

na scenę w wojskowym odzieniu dumnie wkracza oskarzet prezentując swoje dobrze zbudowane ciało, salutując odbiera statuetkę Złotego Suchara i przy ogromnym aplauzie publiczności
schodzi ze sceny

Kolejna kategoria za nami, zapraszam na scenę kolejnego prowadzącego!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
tramwaj dojeżdża do Zeitparku

O, a tutaj zatrzymamy się na dłuższą chwilę, bowiem zapewne państwu chce się siku. Tu można sobie spokojnie wysiąść i odlać się do największego mocznego jeziora na świecie. Polecam założenie maski przeciwgazowej, nasi ochroniarze rozdają je przy wyjściu.

wszyscy wychodzą, po 10 minutach sala jest ubrana w karnawałowym stylu wraz z banerami ZEGAREK EAT SUCHAR

A więc czas na Wydarzenie roku! Jak się państwo zapewne domyślili, park ten nie nazywa się Zeitparkiem przypadkowo. Na dnie tego jeziora leży truchło Zegarka, obalonego Krula Forumka. Wraz z jego obaleniem, został on związany i wrzucony do wielkiego betonowego dołu, znajdującego się przypadkiem niedaleko. Następnie wszyscy poszkodowani przez jego reżim, mogli oddać mocz na jego ciało. Tak właśnie powstało to właśnie jezioro. A więc Wydarzeniem roku 2012 zostaje ZBANOWANIE ZEGARKA!

owacje na stojąco, największe jak na razie

Proszę zapiąć pasy, bowiem startujemy ponownie.

tramwaj startuje ponownie i odjeżdża w kierunku Brütalstrasse
tramwaj dojeżdża do Brütalstrasse

Ha, to znowu ja! No nic, nie będę przedłużał, bo widzę, że klatka z naszym kolejnym laureatem powoli nie wytrzymuje. Ochrona, proszę wnieść klatkę!

brygada Rębaczy w eskorcie pięknych Zerrikanek taszczy ogromną klatkę z człowiekiem w środku

- WYPUŚĆCIE MNIE STĄD KUUUUUUUUUR... bzz... człowiek w klatce został porażony prądem
- Na chwilę mamy spokój. Jak państwo widzicie, mamy tutaj do czynienia z groźnym podgatunkiem człowieka - Homo NiekoniecznieSapiens Dressilis. Przedstawiciel tego podgatunku - Jajus2800 - otrzymuje nagrodę w kategorii Największy agresor! Jak już się obudzi to może się ucieszy. Tak swoją drogą, to właśnie on zwyzywał mnie od śmierdzieli! Ma za swoje!

świstak wrzuca statuetkę Złotego Suchara do klatki i delikatnym skinieniem każe ochronie wynieść denata ze sceny

Po tym krótkim wystąpieniu pora mi zejść ze sceny i zaprosić kolejnego prowadzącego!
Skoro już jesteśmy w okolicach Brütalstrasse, to wręczę kolejną nagrodę. Po wielkim odsiewie kont w czerwcu, niestety brutal nie większy od nagrodzonego przed chwilą Jajusia najeżdżał na forum swoimi ciętymi ripostami, na które większość nie mogła znaleźć odpowiedzi.

jakiś gimbus płci męskiej się drze E NO CHYBA NIE CIĄGLE GO CISŁEM, szybko zostaje unieszkodliwiony

Nikt nie wie dlaczego nigdy nie dostał tytułu Największego agresora, jednak teraz się rewanżuje, chociaż w sumie chyba nie żyje, bo konta jak nie było, tak nie ma. Tytuł Najbardziej zażartej dyskusji otrzymują wszystkie Dyskusje z Macieek92!

Pozostały już tylko dwie kategorie, a więc zapraszam na scenę ptricka, który wręczy przedostatnią nagrodę.

tramwaj dojeżdża do przystanku Dashehemuseum
na scenę wbiega Ptrick spalając kalorie po zjedzonych pierogach, 10 sekund odpoczywa i…
Witajcie ponownie moi mili! Tak, to znowu ja! Wspaniały, ulubiony przez wszystkich i praktycznie nie znany Ptrick!
publika patrzy nie wiedząc jak zareagować…
A więc… Wszyscy chcieli by poznać kto wygrał w kategorii „Użytkownik o największym poczuciu humoru”, ja także…
mała dziewczynka w zbyt krótkiej spódniczce idzie z kopertą w ręku i wręcza ją Ptrickowi
KTO TU WPUŚCIŁ TAKIE MAŁE DZIECKO, DO MOJEJ KABINY, NATYCHMIAST!
Aaa, tak... zwycięzcą Sucharków 2012 w kategorii „Użytkownik o największym poczuciu humoru” jest…
napięcie rośnie lepiej niż w milionerach…
No nie... znowu? Przecież on w ogóle nie jest śmieszny...
ktoś krzyczy z publiki TWOJA MAMA NIE JEST ŚMIESZNA XD
Dobra, już dobra... zwycięzcą jest BBB!
Gratulacje!
na cześć wygranego małe murzyńskie dzieci ze środka Antarktyki tańczą pingwini taniec!
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
Wiem, że chcesz wydać pieniądze, a ja mam rzeczy, które mogą Ciebie zainteresować!
W sumie to przedstawienie przed chwilą idealnie pasuje do tego co się wydarzy za chwilę. A więc chwila wyjaśnienia, tymczasem proszę patrzeć na tablicę z nazwą stacji.

tramwaj zatrzymuje się na stacji Absurdstrasse

Tak, więc czas na ostatnią kategorię - Absurd roku. Niestety muszę przyznać, że zakończyła się ona totalną porażką naszego Żiri. Została wymyślona pod koniec obrad, a wszystkie kategorie są równie absurdalne i, oczywiście, nieprawdziwe.

buczenie, ludzie chcą wychodzić z tramwaju, ale patrząc przez szybę w drzwiach widzą przepaść i nic więcej

Nikt stąd nie wyjdzie, chyba że chce zginąć. Tak, to totalna porażka, bo niemal wszyscy głosowaliście na najbardziej prawdopodobną opcję. Jest nią Aplikowanie dawidsaba na moderatora. Przykro mi to powiedzieć, ale nie podoba mi się ten wynik i bardzo mi smutno.

dzwoni telefon Tuptusia

HAHAHAHAHA WYGRAŁEM WYGRAŁEM A WY CO, DALEJ TU SIEDZICIE? AKCJE FORUMKA WZROSŁY JESTEM BOGATY, BOGATYYYYY, WSZYSCY DOSTAJĄ PO DODATKOWYM LITRZE WÓDKI

szał radości na sali

Taak... Wspaniała rzecz. To już niemal koniec naszej Gali. Zapraszam jednak na scenę jeszcze raz BBB, który wylosuje nam szczęśliwca spośród wszystkich głosujących, który otrzyma obiecaną nagrodę.
Jak wspomniał Tuptuś, nasz wielkoduszny oraz hoojny Sucharis nie dość, że został sponsorem nagród zwycięzców, ale także przeznaczył 5 złotych ekstra dla jednego z głosujących, który zostanie wybrany drogą przelewu losową.

na scenę wjeżdza Loosator 3012 zbudowany z okładziny oparć tramwaju, śliny, gruzu oraz śladowych ilości orzechów archaidowych przez naszych najbardziej pomocnych użytkowników - brode99 oraz Kubexa

Naszego szczęśliwca wyłoni o to ten cud techniki - Loosator 3012. Niektórzy mówią, że pierwsze szkice tego urządzenia datowane są na ok. 23:15 dzisiejszego wieczoru, lecz prawda jest taka, , że został wymyślony, zaprojektowany oraz skonstruowany, zapomniany, wynaleziony jeszcze raz przez pewną firmę z Kalifornii, która dodała "i" na początku nazwy, opatentowany przez nią, oraz został wytoczony proces przeciwko niej przez naszych pomagierów, który wygrali dosłownie 5 sekund temu i możemy się już cieszyć, że możemy wybrać jednego, który dotknie dzisiaj tęczy.

W Loosatorze 3012 znajdują się 33 kule z nickami każdego uczestnika głosowania.
Panno Grey, proszę zwolnić blokadę!

blokada zostaje zwolniona
Kulki uczestniczą w chaotycznym tańcu, podczas którego zdaje się, że układają napis "KOCHAM CIE RINCEWIND". A nie, przepraszam, to tylko natrętna fanka naszego najlepszego moderatora oraz największego nabijacza.
W końcu, TAK. MASZYNA WYBRAŁA.

BBB sięga po szczęśliwą kulkę, emocje sięgają sufitu, światła przygasają, BBB pomaga sobie latarką

Ladies and gentlemen, naszym złotym dzieckiem zostaje... kamel16! Gratulujemy!
tramwaj zatrzymuje się na przystanku Luftendebergen

W tej chwili przejechaliśmy calutką pętlę, a więc to już koniec trasy. Zapraszam zatem wszystkich na Sucharkowy Bal ze wspaniałą muzyką, darmowym jedzeniem, piciem i alkoholem, twarogiem i mandarynkami jako używki i wszystko czego dusza zapragnie. Jak co roku, i ten tramwaj jest przeznaczony do dewastacji więc róbcie czego dusza zapragnie.

Ach, i jedna sprawa. Dawidek rzecz jasna wypuścił w sposób kontrolowany fałszywe wyniki Sucharków i mimo że nie mógł dziś wręczać nagród, to dzięki niemu wiele osób się nabrało na naszą drobną intrygę.

A, no i na koniec podziękowania. Dziękuję sponsorowi, firmie Sucharis. Dziękuję wszystkim członkom Żiri za owocną współpracę, dziękuję wszystkim głosującym, bo to dzięki nim mamy w ogóle te dzisiejsze wyniki, dziękuję wszystkim tutaj za liczne przybycie mimo możliwej śmierci w awionetce i nie wiem jeszcze komu mam dziękować. No, to w zasadzie tyle.

Widzimy się za rok!
RE: Sucharki 2012 - Gala Rozdania Nagród
Większość ludzi na balu już śpi, lecz nagle nie wiadomo skąd pojawia się Dawidek, też w nieciekawym stanie i rwie się do mikrofonu..

No i jeszcze ja powiem parę słów na koniec.

spogląda w okół siebie, ale nikogo nie ma, wszyscy śpią

Więc chciałem w imieniu żiri i wszystkich użytkowników podziękować Tuptusiowi za zorganizowanie Sucharków! Gdyby nie on, nie było by balu ani tego alkoholu poczęstunku! To wszystko dzięki niemu, dzięki Sutput!

Dawid strasznie zmęczony schodzi ze sceny i znika gdzieś między butelkami trunków.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne