Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Światłowód N3net zamiast Neo

Światłowód N3net zamiast Neo
Po wielu latach w mojej okolicy pojawiła się alternatywa kablowa dla neostrady.
Śwaitłowód na słupach od firmy N3net.

Obecnie za ok 5-6 Mb/s (DL) w neo płacę ok 70 zł. Nie jest dużo ale więcej się nie da i jest jako tako stabilnie.
W N3net za tyle samo jest opcja do 120 Mb/s. Tylko że lepsze jest wrogiem dobrego.

Zastanawiam się czy warto. Czy ktoś miał styczność z tą firmą i ich usługami?
Jakie koszty początkowe by mnie czekały poza opłatą instalacyjną?
Xiaomi Mi 9 Lite - mój pierwszy i ostatni Xiaomi.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Światłowód N3net zamiast Neo
(25.06.2021, 01:41)panaho napisał(a): Jakie koszty początkowe by mnie czekały poza opłatą instalacyjną?

Wystarczy wejść na stronę operatora i przeczytać dokumenty. Przede wszystkim regulamin promocji, z której chcesz skorzystać:
https://n3net.pl/download/Regulamin_promocji_2019.pdf
I regulamin usług:
https://n3net.pl/download/Regulamin_N3net.pdf

(25.06.2021, 01:41)panaho napisał(a): Czy ktoś miał styczność z tą firmą i ich usługami?

Pewnie Twoi sąsiedzi. Zabierz z sobą coś smacznego i odwiedź sąsiadów. Dowiesz się z jakiego internetu korzystają, jeśli korzystają z tego internetu to podzielą się opiniami a jeśli nie korzystają to możesz zebrać chętnych i w przypadku ograniczonej dostępności może operator rozszerzy zasięg usługi na Twoją okolicę jeśli pokażesz mu że jest kilku zainteresowanych.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(25.06.2021, 09:38)Bodzio Chomik napisał(a):
(25.06.2021, 01:41)panaho napisał(a): Jakie koszty początkowe by mnie czekały poza opłatą instalacyjną?

Wystarczy wejść na stronę operatora i przeczytać dokumenty...

Czytałem, czytałem.
Bardziej chodziło mi o zmiany sprzętowe i koszty z nimi związane jakie by mnie czekały po przejściu z ADSL na światłowód.
Po za tymi kosztami oczywiście które są w regulaminach dostawcy.

(25.06.2021, 09:38)Bodzio Chomik napisał(a): Pewnie Twoi sąsiedzi. Zabierz z sobą coś smacznego i odwiedź sąsiadów. Dowiesz się z jakiego internetu korzystają, jeśli korzystają z tego internetu to podzielą się opiniami a jeśli nie korzystają to możesz zebrać chętnych i w przypadku ograniczonej dostępności może operator rozszerzy zasięg usługi na Twoją okolicę jeśli pokażesz mu że jest kilku zainteresowanych.

Jak już pisałem kable już wiszą na słupach przy posesjach więc nie ma się po co już zbierać Oczko
Sąsiadów nie zapytam bo sprawa jest na tyle świeża, że byłbym pierwszym w okolicy.
Firma natomiast działa już jakiś czas w okolicach W-wy i pomyślałem, że może ktoś na forum już korzysta z ich usług. 
Xiaomi Mi 9 Lite - mój pierwszy i ostatni Xiaomi.
Nie działają tylko strony internetowe czy wszystkie aplikacje.

admin: na tym forum odkopywanie wątków starszych niż 3 miesiące jest zabronione. 
Programy: Polecane / Nowe / Inne