Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Synchronizowanie zakładek w google chrome

Synchronizowanie zakładek w google chrome
Witam. Mam mały problem. Moja dziewczyna kupiła wczoraj laptopa. Prosiła mnie abym Jej wszystko poustawiał. Ja na swoim komputerze używam google chrome gdzie mam zapisane mnóstwo swoich zakładek. Jej także zainstalowałem google chrome. Po uruchomieniu przeglądarki zalogowałem się na chwilę na swoje konto google. W tym momencie na Jej laptopie w Jej przeglądarce automatycznie utworzyło wszystkie moje zakładki. Wylogowałem się na Jej lapku ze swojego konta google i założyłem Jej osobne. Teraz będąc zalogowany na Jej lapku, na Jej koncie google stwierdziłem, że pousuwam te zbędne linki z paska zakładek które nie będą Jej potrzebne (a były u mnie). Po powrocie do domu zauważyłem, że wszystko co usunąłem u Niej zniknęło też u mnie. No więc zadzwoniłem do Niej i zrobiłem mały test. Ona była zalogowana na swoim koncie google, a ja na swoim. Do zakładek dodałem pierwszy lepszy link. Ona odświeżyła swoje google chrome i ten link w zakładkach pojawił się tekże u Niej. Jakim cudem? Jak to wyłączyć
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
gdzie są moje zakładki w google chromegoogle chrome zakładki format