Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

System nie wykrywa nagrywarki - dlaczego?

System nie wykrywa nagrywarki - dlaczego?
Witam, mam problem z nagrywarką. Wczoraj kupiłem LG GSA H55N DVD. No i zacząłem się za podłaczanie. Podłaczylem tą wtyczke co ma 4 wejscia, potem taśme no i włączam kompa. Wchodze w mój komputer a tu nie ma drugiej ikonki od nagrywarki, potem wchodze w menadzer urządzeń na nagrywarka jest zaznaczona zoltym wykrzyknikiem. Wiec wchodze w kreator dodawania sprzetu, po chwili zaczyna sie kopiować a po 2 sekundach konczy sie kopiowanie z błedem że nagrywarka nie jest zainstalowana. Czytalem troche na roznych forach ale nigdzie nie znalazlem odpowiedzi, pisalo cos zeby przestawić zworki i w biosie ustawić. Bardzo prosze o pomocOczko
Aha, szuflada sie wysuwa i jak wkladam plyte to niby ją czyta ale brakuje ikony DvD zeby wejsc na plyte.

Zapoznaj się z http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=30324.
andsze1
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: [Problem]Nie wykrywa mi nagrywarki
docisłes taśme?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Może masz podłączone na jednej tasiemce z dyskiem, wtedy musisz przestawić zworki tak jak czytałeś na jakimś forum Jedna Na slave druga na master.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Dobra już wszystko śmiga, musiałem przestawić zworki na srodek i podlaczyc do tej tamsy co jest podlaczony cdrom Wesoły
Temat do zamknięcia
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
nie można wykryć nagrywarek błąd 452komputer nie wykrywa nagrywarkibłąd 452 = nie mozna wykryć nagrywareknie można wykryć nagrywarki błąd 452nie możn wykryć nagrywareknie mozna wykryc nagrywarekkomputer nie czyta nagrywarkikomputer ne wykrywa nagrywarkico zrobić jak mi nie czyta nagrywarkinie wykrywa nagrywarki