Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

[Szukam] Karta dźwiekowa (200zł)

[Szukam] Karta dźwiekowa (200zł)
Witam. Szukam karty dźwiękowej do 200 zł pod głośniki Logitech X-530 i słuchawki Esperanza(jakieś no-name ). Obecnie mam Creative Sound Blaster lecz kiedy zakupiłem nowy komputer, nie mogłem zainstalować sterów pod win7, i powiedziałem sobie że nie mam zamiaru się z tym cackać.

Jeśli jest to możliwe prosiłbym o podanie jakiś niedrogich słuchawek do 50/90 zł. Bo te co aktualnie mam strasznie przebijają i kiedy rozmawiam na skype wszystkie dźwięki z gry słychać.

Z góry dziękuje.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: [Szukam] Karta dźwiekowa (200zł)
To nie rozmawiaj przez skype'a tylko teamspeak'a. O niebo lepszy program do komunikacji głosowej podczas gry.

Co do karty dźwiękowej, do aktualnego sprzętu jest ona zbędna, jednak jeśli chcesz kupić słuchawki to ok.

Słuchawki to superlux hd681, hd681F lub także hd681b. Wszelkie informacje dt. różnic pomiędzy tymi modelami znajdziesz na tym forum, w tym dziale w innych tematach lub poprostu w googlach.

Co do Twojej aktualnej karty dźwiękowej. Podaj dokładny model.
Zwijam manatki. Żegnam!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
To nie ma znaczenia czy rozmawiam przez skype czy teamspeak'a czy inne komunikatory. I tak wszędzie przebija dźwięk z gry praktycznie gdy go nawet nie słyszę. A ludzie mówią że mnie słabo słychac. Lecz kiedy ustawie mikrofon na większą czułość, jeszcze bardziej ściąga dźwięk.

Myśle że kupię superluxhd681 i do tego jakiegoś mic.
Moja aktualna karta dźwiękowa to Creative Sound Blaster 4. Dziwną sprawą jest to że kiedy mam sound blastera podłączonego pod PCI, to front panel nie działa.
A jak ma działać, skoro front panel podpięty jest pod integre - płytę główną?
Wybacz, ale nie znam żadnej karty dźwiękowej o takiej nazwie, jaką podałeś.
Zwijam manatki. Żegnam!
No a całą stronę Creative przeszukałem pobrałem oprogramowanie do tego typu karty i żadne z nich nie chce się zainstalować. Więc chciałbym zakupić nową karte dźwiękową. Czy możesz mi coś doradzić? Tak jak pisałem głośniki Logitech X-530 i słuchawki będę zmieniał na Superluxy hd 681.
Po co Ci nowa karta dźwiękowa, skoro ta może być dobra? Poprostu proszę Cię, abyś podał dokładną nazwe modelu tej karty. Poszukam sterowników za Ciebie i jeśli rzeczywiście, będzie tak jak mówisz to wybierzemy inną.
Zwijam manatki. Żegnam!
Podałem. Jest to Creative Sound Blaster Audigy 4. Coś takiego jak ta http://www.amazon.com/Creative-Sound-Bla...B000E5TLTM
Odinstaluj aktualne sterowniki, uruchom ponownie komputer, przeczyść system np. ccleanerem i zainstaluj te sterowniki

http://support.creative.com/downloads/do...adId=12660

Potem znów uruchom ponownie komputer.

http://support.creative.com/Products/Pro...e=Audigy+4
Zwijam manatki. Żegnam!
Kiedy pobrałem i włączyłem intalacje, wyskoczyło mi że takie urządzenie nie zostało odnalezione w moim systemie/ komputerze. Lecz znalazłem inne, zainstalowałem i wszystko działa. Tylko te przegłosy. Da się coś z tym zrobić? Lub mógłbys podać mikro nie drogi ale porządny ? Ponieważ te superluxy hd681 na pewno zakupie a do rozmowy mikro się przyda. Wesoły
Mikrofon: Zalman ZM-MIC1

O jakie przegłosy Ci chodzi?
Zwijam manatki. Żegnam!
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
karty dzwielowe do hd681b