Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Szukam aplikacji...

Question  Szukam aplikacji...
Zastanawiam się czy istnieje aplikacja dzięki której po wpisaniu adresu strony na której znajduje się filmik flash lub innego formatu zostanie on odtworzony, za pomocą tej aplikacji a nie odtwarzacza na stronie internetowej.
Po instalacji adobe flash player na androida , owszem większość filmików na stronach zaczęła być dostępna niestety problem polega na tym że tablet wygasza się po 5 minutach jak by nie był używany. I to jest uciążliwe bo muszę odnowa wczytywać stronę i włączyć filmik od momentu na którym wyłączył mi go system.
Jeżeli jest inny sposób rozwiązania tego problemu ... To czekam z niecierpliwością na wasze propozycje chyba że rzeczywiście istnieje aplikacja którą opisałam na początku.
Z góry dzięki za odpowiedzi
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
RE: Szukam aplikacji...
A nie prosciej w ustawieniach wyswietlacza, zmiec czas wygaszenia z 5 min, np na 30 minut badz godzine?
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Kod wystarczy wpisać przy rejestracji Oczko
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
RE: Szukam aplikacji...
Tez o tym myslalam ale to odpada, chcialoby sie komus zmieniac co chwile ustawienia zeby potem w razie nie uzywania zarlo baterie na marne ? No nie, nie to raczej odpada. Mam nadzieje na lepsze rozwiazanie.

P.S. tu nie tylko chodzi o wygaszanie to nie jedyny powod , zalezy mi na odtwarzaniu poprzez jeden odtwarzacz, takich filmow. Czasami musze szukac filmow lub odcinkow seriali na innych stronach bo okazuje sie ze jakiegos nie ma albo jest blad wczytywania, stad moje zapytanie o aplikacje.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
Programy: Polecane / Nowe / Inne