Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Szukam czytnika e-booków

Szukam czytnika e-booków
Witam.

Możecie podać jakiś darmowy czytnik e-booków pod Androida, który nie kopiuje książek do własnego folderu, tylko odczytuje je z podanej lokacji? Niby najlepszym czytnikiem jest Aldiko, ale on kopiuje książki do własnego folderu, i przez to niepotrzebnie zajmuje miejsce na dysku systemowym.Czy też w pamięci systemowej. No chyba, że ktoś wie, jak zmusić Aldiko do zmiany własnego folderu z biblioteką.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Szukam czytnika e-booków
Jeśli masz roota, to można pokombinować ze stworzeniem odwołania (linku, skrótu, zapomniałem fachowej nazwy) do folderu Aldiko. Potrzebny będzie do tego np. program FolderMount.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Zamiast specjalnych programów, wystarczy wykonać w konsoli Androida polecenie ln (link symboliczny) - http://pl.wikibooks.org/wiki/Linux/ln
Nie chcę rootować, bo to jest nowy służbowy tablet (no nie mój, tylko dostaliśmy na brygadę). Na gwarancji. Trzymamy na nim dokumentacje maszyn, schematy, dopuszczenia, rysunki techniczne itp. Jest tego masa w różnych formatach i nie chcemy zaśmiecać systemu. Dlatego chciał bym to zmienić.
OK. Pokombinuję. Dzięki.
Aha. A jak pod androidem wywołać konsolę? Nie śmiejcie się. Kompletnie nie mam o nim pojęcia.
Pozdrawiam.
Ajgor
Oczywiście ze sklepu musisz zainstalować 'Android Terminal Emulator' lub coś podobnego. Nie wiem, na ile będzie to możliwe bez roota. Smutek
Aha rozumiem. Dzięki.
Pozdrawiam.
Ajgor
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: