Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Szukam programu do synchronizacji napisów z filmem

Szukam programu do synchronizacji napisów z filmem
Witam.
Poszukuję programu do zsynchronizowania napisów z filmem takiego bym mógł już zsynchronizowane napisy zapisać do nowego pliku lub tez zaktualizować obecny w ten sposób by zewnętrzny odtwarzacz(stacjonarny,nie w komputerze) wyświetlał napisy poprawnie.
Nie było by problemu gdybym taki film chciał odtworzyć na kompie , wtedy dany program zapisuje zmiany w osobnym pliku ale nie o to mi właśnie tu chodzi.
Kiedyś używałem do tego Best Playera i ten właśnie wprowadzał zmiany w pliku tekstowym i zapisywał go już zaktualizowanego o synchronizację ale Best Player ma problem z odczytywaniem mkv itp. plików. Dzisiaj męczyłem się z programem SubtitleEdit. Synchronizacja była w miarę łatwa lecz nie wiem jak po zsynchronizowaniu zapisać zmiany w pliku. Najczęściej mam napisy wmuksowane do pliku video lecz mogę znaleźć plik tekstowy osobno więc z tym nie było by problemu
Nie wiem czy ktoś mnie dobrze zrozumiał o co mi chodzi?
Proszę o poradę bo już jestem zniesmaczony testowaniem kolejnych programów.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Szukam programu do synchronizacji napisów z filmem
Do takich rzeczy polecam Subtitle Edit.
 Przeglądarka: opera
RE: Szukam programu do synchronizacji napisów z filmem
Napisałem że już go używałem
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
program do synchronizacji napisówprogram do synchronizacji napisów mkvprzeglądarka filmowa z synchronizacja napisowsynchronizacja napisowsynchronizacja napisów programsynchronizacja napisów z filmem mkv