Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Tablet jako prezent na komunię do 600-700zl

Tablet jako prezent na komunię do 600-700zl
Hey zbliża się komunia mojej chrześniaczki i tak zastanawiam się co jej kupić. Pomyślałam o tablecie. Tylko jestem zielona w tym temacie. Znajdę w podanej kwocie jakiś dobry, w miarę solidny tablet, który będzie szybko reagował na dotyk? Nie wiem nawet jakie wymagania mieć..
Lepiej kupić np 7calow lepszej firmy czy więcej cali ale mniej uznanej firmy? RatujcieWesoły

Poprawiłem tytuł wątku - wojownikhaha
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Tablet jako prezent na komunię do 600-700zl
Zastanów się, czy na pewno chcesz tak sporą kwotę dla ośmioletniego dziecka. Myślę, że Twojej chrześnicy spokojnie wystarczy Pentagram TAB 7.6 (chyba, że nie chcesz wyjść na "tą od najtańszych prezentów").
 Przeglądarka: opera
No właśnie nie mam pojęcia ile się teraz daje na komunię, jak pytam niektórych i słyszę padające kwoty, to chwytam się za głowę z niedowierzania. Z drugiej strony też, jak napisałeś, nie chcę żeby pomyśleli o mnie sknera czy coś.
Przeglądam ceny tego Pentagramu i widzę, że w okolicy 200zł. A dobry jest? Szybko reaguje na dotyk? Jak z przeglądaniem Internetu, bez zwiech czy zamuleń?
A jak wygląda stosunek ceny do jakości np? Czy tablet za 500zł będzie już jakościowo lepszy czy głównie będę płacić za logo?
Nie mam rozeznania od jakiej kwoty te tablety będą najlepsze w stosunku jakości do ceny
W tej cenie Pentagram deklasuje konkurencję. Oczywiście nie należy spodziewać się po nim cudów. Na rynku budżetowców nie ma zasady, że od danej granicy pieniężnej są tylko dobre sprzęty. Konsument musi wybrać ten najlepszy. Za 500 złotych otrzymasz tablet z ligi wyżej, a mianowicie Dell Venue 7. W tej cenie oferuje najlepszy stosunek jakość/cena. Jest to jeden z tabletów, których używam na codzień, więc jeśli masz jakieś pytania, chętnie odpowiem.
http://wyborcza.pl/1,75248,15242696,Ile_...range.html
http://www.ceneo.pl/27287290#tab=reviews
~Anonim napisał(a):Jak się okazuje, producent tego tabletu na swojej stronie internetowej sam tłumaczy, co zrobić, by można go było naładować ponownie. Po kolei: podłączenie do ładowarki, odczekanie 10 sekund oraz przytrzymanie przez kolejne 10 sekund przycisku power.
Nie wiem czy "komunista" podoła zapamiętaniu tej procedury.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
W takim razi rozejrze się za tym Dell Venue 7 Wesoły Szybko reaguje na dotyk? Strony www przewijają się płynnie? Nie wiem na co jeszcze zwracać uwagę przy tabletach?
Szczerze? Nie mierzyłem szybkości reakcji ekranu, ale podczas użytkowania jest naprawdę OK. Płynność przewijania stron zależy od przeglądarki. Przy zakupie tego Della ściśnij ramki wokół ekranu, by sprawdzić, czy nie skrzypi. Warto go także włączyć, ponieważ niektóre egzemplarze mają problemy z skaczącą głośnością po ustawieniu niskiej głośności.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jaki tablet do 700zl 2014tablet do 600