Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Technikum Informatyczne?

RE: Technikum Informatyczne?
Hm, swoją drogą - pierwsza klasa TI to przynajmniej na razie powtórzenie z gimnazjum. Nauczyciele chcą zobaczyć co potrafisz (dzisiaj miałem test diagnostyczny, żeby sprawdzić naszą wiedzę) więc już tu postaraj się. Póki znasz ten materiał, przyłóż się, a potem będzie Ci łatwiej.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: firefox
Kit Ci wciska ten nauczyciel. Zmień szkołę nie zawód. Ja też chodzę do Informatyka i jakoś w 2 klasie jestem.
W moim przypadku jesteśmy połączeni z klasą Handlową czyli TI i TH. Handlowcy nie umią liczyć a jakoś dalej są w klasie.
programowanie nie jest trudne
z 16 na 8 itp
prosta matma z kalkulatorem Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
A ja skończyłem Technikum Na Technika Informatyka Egzamin zawodowy i Maturka zdana więc napiszę z czym to się je.

Matematyka Zależnie od poziomu klasowego Nauczyciel będzie cisnął tą rozszerzkę ewentualnie jeśli większość nu pagadi to będzie podstawowa matma i przygotowanie do Matury (My jeszcze nie wiedzieliśmy i w zasadzie program z 4 lat robiliśmy w 2) Wszystko zależy czy lubisz zabawę czy masz odrobinę ambicji...

Fizyka Chemia Po 2 klasie odpadają (pozornie) Bo jednak człowiek idąc na studia ze wszystkim musi się przeprosić Jeśli masz wyobraźnię przestrzenną to dasz radę po za tym umiejętność sprawnego przekształcania wzorów itp itd i no problem

Specjalizacja (zazwyczaj Bazy SQL, Sieci i Systemy, Grafika ) wybierasz w 2 klasie by w 3 mieć po 6 h na tydzień Obczaj i przemyśl co będzie ci pasowało (my na specu Systemy i sieci rozwalaliśmy problemy na egz zawodowych)

Programowanie Tutaj jest największy risk bo możesz trafić na pasjonata, Służbistę ew Ziomka kopiuj wklej który nie uczy kodu lecz tłumaczy co poszczególne linijki znaczą... Nie będę zgłębiał tajników co i jak my robiliśmy ale te podstawy podstaw... (Zależnie od nauczyciela zależne są sprawdziany)

w 2 klasie masz Multimedia czyli taki wstęp do spec Grafika czyli Poznawanie Fotoszopa Corela z tutków ew szukanie samemu funkcji (Przydatne gdy są to ostatnie godzinySzczerbol Mnie to niespecjalnie kręciło ale podstawy są)

Przez 3 lata uczysz się tajników Office'a i to bywa przydatne jednak nie tylko na lekcjach ale w przypadku gdy chcesz zarabiać (poprawianie prac marginesy wcięcia interlinie i klasyka czyli spis treści) Z Excela to przydatne są te podstawy programowania (Zagnieźdżone Funkcje jeźeli lub Licz Jeźeli z Tabelami przestawnymi)ale potem przy uzyskiwaniu certa Microsoftu masz 2-3x Łatwiej niż ziomki z liceów co lecieli po Łepkach

Powiem tak Warto zostać bo po Liceum to możesz parkować kucyka pony... a Tutaj masz jakis fach w ręku i z odp Certami masz możliwośc znalezienia fajnej pracy... Do dziś mam pompę z kumpla który poszedł do Liceum a potem na wakacjach robił na kasie w Tesco gdzie ja pracowałem jako serwisant w Klimatyzowanym pomieszczeniu i mogłem wychodzić do kibla na cygarka ew na brejka kiedy chciałem za nie ukrywajmy większy hajs..
Jak Feniks z popiołów...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
(21.09.2011, 21:32)pawlo500 napisał(a): Kit Ci wciska ten nauczyciel. Zmień szkołę nie zawód. Ja też chodzę do Informatyka i jakoś w 2 klasie jestem.
W moim przypadku jesteśmy połączeni z klasą Handlową czyli TI i TH. Handlowcy nie umią liczyć a jakoś dalej są w klasie.
programowanie nie jest trudne
z 16 na 8 itp
prosta matma z kalkulatorem Wesoły
Nie, nie wciska.
Uważasz, że ucieczka od danego problemu jest lepsza, czy jego rozwiązanie?
Oczywiście ucieczka łatwiejsza, ale to do niczego nie prowadzi.

Nad szkołą zastanów się Ty, bo skoro ludzie w technikum nie umieją liczyć to nie jest normalne.

Autorze: od razu przyzwyczajaj się (od początku roku, od teraz) do systematyczności.
Ja już można powiedzieć się przyzwyczaiłem. Po powrocie do domu zamiast siąść przed komputerem zasiadam do książek Krzywy.
Kontakt ze mną - PW.
Z powodu braku czasu Forum odwiedzam tylko w wolnych chwilach.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Mamut, ty chodziłeś do ZST Rzeszów ?
[Obrazek: armacenterpl_350x19.gif]
[Obrazek: 6023.gif]

Tak chodziłem (Absolwent już) Zresztą nie będę gadał po nazwiskach jeśli chcesz instrukcji i konkretów Pawle to zapraszam na PW... Wiem że sporo się zmieniło... Nie ma naklejek Tu wolno palić i chodzenia za świerki... Szkoda bo to już nie to samo.... Mimo wszystko Elektronik został w tym roku pokonany...
Jak Feniks z popiołów...
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
czy w technikum informatycznym jest trudnoCzy trudno jest w technikum informatycznymtechnikum informatyczne czy trudnozarobki po technikum informatycznymtechnikum informatyczne trudnetechnikum informatyczne matematykaczy w technikum jest trudnoczy trudno jest w technikumlomatematyka+w+technikum+informatycznymciezko jest w technikum informatycznym?