Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Telefon biznesowy do +/- 1000 zł

Cool  Telefon biznesowy do +/- 1000 zł
Witam
Potrzebuję telefonu do : sms, rozmowy, skype, internet, poczta, robienie zdjęć, LTE
Cena to +/- 1000 zł
Obecnie mam Samsunga - powoli zaczynam mieć dość Androidów. 
Telefon musi bezproblemowo łączyć się z Macbookiem, musi być elegancko wykonany, mieć LTE, dobrą jakość rozmów, wytrzymałą baterię, max 5 cali - preferuje 4 calowe ale mogą być ciut większe ( ważne by obsługiwać go jedną ręką ). Myślałem nad zmianą na microsoft lub IOS ale nie jestem do końca w 100 % przekonany.
Obecny telefon przeżył ze mną dużo - mnóstwo upadków = zbity ekran...
Proszę o doradzenie mi.
( gdyby cena 5S była niższa ociupinkę to bym go wziął  - ale na telefon nie wydam więcej niż 1000 zł - w końcu to tylko narzędzie do komunikacji ^^ )
[Obrazek: jXd.png]
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
RE: Telefon biznesowy do +/- 1000 zł
htc one m8

Z kasą na styk, jakość rozmów git, wykonanie bajeczne, bateria w stosunku do lujfona - lepsza, płynność perfekcyjna.

Jak nie to
Xperia Z1C
Xperia Z2*
Xperia Z3C*
LG D802 G2
Galaxy Alpha
Galaxy S5 (?)

* - Raczej tylko modele używane, nówki mogą mieć wadę fabryczną (telefon się topi mimo zaślepek, szkło pęka po mocnym obciążeniu etc.)
S5 nie wiem czy ma jakiś sens ją brać, w sumie alfa chyba też nie ma sensu, aczkolwiek internety mówią, że bateria mimo wszystko dobrze trzyma, ekranik 4.7' w porównaniu do 5.2' es piątki.
Od biedy nadadzą się tam jakieś zabawki od apple, ale 3 letnie telefony za ~1000zł? No nie bardzo.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Telefon biznesowy do +/- 1000 zł
Tak przeglądam wszystkie telefony i trafiam na Asusa Zenfon 5. Jakies opinie o nim, wady/zalety?
[Obrazek: jXd.png]
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne