Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Telefon dla seniora w okolicach 1000 zł

RE: Telefon dla seniora w okolicach 1000 zł
Wiesz, te kąty widzenia, 90Hz czy kontrast to tam najmniejszy problem, bo ekran będzie czytelny i nadal lepszy od Redmi 4A. Szczerbol Głównie tutaj chodzi o wielkość i jasność, a moto ma największą w tym zestawieniu do 1k.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
od redmi 4a gorszy nie będzie ten ekran to fakt . A czy jest najjaśniejszy ? moim zdaniem jaśniejszy jest realme 8 pro ... tak samo jak oppo a73 [ chyba że to ten egzemplarz co ja oglądałem był szczególnie udany ] . Motka pod tym względem może nie zła ale napewno nie wybitnie jasna a raczej niewiele powyżej przeciętnej dla telefonu do 1000zł .
a duże będzie właściwie wszystko względem tego redmi i nwm czy jest sens znowu przesadzać i szukać niewygodnego kloca ważącego prawie 200g ... wydaje się śmieszne ale serio to mocno czuć ;[
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Realme jest ponad budżet na ten moment, a wg. recenzji moto ma prawie 500 nitów niby. I nie, nie chodzi też o szukanie wielkiego klocka. Podane propozycje są ogólnie spoko, coś z tego wybiorę i po pierwszych przemyśleniach moto i realme są takim wyborem nr 1, jednak realme nigdzie nie ma jako nowy ze sklepu.
kruki92 napisał(a):Witam , przychodzę tu do Państwa dość poirytowany oraz po prostu wkurzony  problem polega na tym, że mam b dobry net upc kablówke  centrum Warszawy żadna radiówa za 20 zł bo jest to 150 mb troche za niego płacę
Programy: Polecane / Nowe / Inne