Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Telefon do 1000 zł

RE: Telefon do 1000 zł
Trochę offtop, ale czy HTC Legend ma tak płynnymultitouch fabryczny? I czy Magic ma tak płynny MT?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Magic w standardzie chyba nie ma multitouch'a. Po update, Sense UI, czy wgraniu ROM od Hero będzie miał MT.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(15.04.2010, 16:58)~Anonim napisał(a): Trochę offtop, ale czy HTC Legend ma tak płynnymultitouch fabryczny? I czy Magic ma tak płynny MT?

Telefon jest "zbyt nowy", aby to stwierdzić. Co do drugiego - tylko potwierdzę wypowiedź De3ny`ego - Magic nie ma fabrycznie MT.
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
A jak myślicie - opłaca się brać iPhone'a 3G ?
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Telefon o sporo przeszadzonej cenie, w dodatku nie ma nic fajnego, opróćz płatnych gier.
Trochę mnie kusi, ale lepiej go odpuścić i o nim nie myśleć :D Tak więc HTC HD albo Omnia II. Chyba Omnia ma gorszy dotyk ? Czy nie jest z nim tak źle ? No i zależy mi też na dobrym audio. A XPERIA X2 ? Co o niej sądzicie ? Cena trochę duża, ale pewnie do wakacji stanieje.
A może coś z fizyczna klawiaturą? Wcześniej ktoś napisał, że omnia ma mniejszy ekran - HTC Touch HD i Omnia II mają ekrany tej samej wielkości.
Nie wiem czy w ogóle będzie w sprzedaży w Polsce, ale dwie kuszące propozycje wpadły mi do głowy - HTC Desire oraz Google Nexus One.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Nie wiem, ale fizyczna klawiatura mi nie potrzebna. Chyba wezmę Omnię II - jak z jej dotykiem ? No i chyba nie będę pakował się w Androida, wolę WM.
Nexus'a można wyłapać na allegro, ale coś czytałem że skłamali z rozdzielczością czy coś...
Omnia II i HD nie mają ekranów tej samej wielkości ;]
(15.04.2010, 21:31)januszek73 napisał(a): A może coś z fizyczna klawiaturą? Wcześniej ktoś napisał, że omnia ma mniejszy ekran - HTC Touch HD i Omnia II mają ekrany tej samej wielkości.
Nie wiem czy w ogóle będzie w sprzedaży w Polsce, ale dwie kuszące propozycje wpadły mi do głowy - HTC Desire oraz Google Nexus One.

HTC Touch HD ma większy ekran... O 0.1 cala...
(15.04.2010, 21:34)Dawid210 napisał(a): Nexus'a można wyłapać na allegro, ale coś czytałem że skłamali z rozdzielczością czy coś...

http://www.telepolis.pl/news.php?id=17691 Nie polecam tego telefonu...
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
Programy: Polecane / Nowe / Inne