Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Telefon do 1200zł...

RE: Telefon do 1200zł...
Cytat:Dziś bawiłem się tym LG i wrażenia średnie.. Ma aparat tylko z matrycą 2 Mpix, a na tym punkcie zależy autorowi wątku, nie ma łączności z sieciami WLAN, 3G, brak HSDPA no i coś bardzo ważnego.. - nie ma na pokładzie żadnego mobilnego OS-u. Aczkolwiek spodobał mi się wielki, piękny ekran, lecz to.. za mało.

No ja poleciłem coś oryginalnego Wesoły
Prawda, bo telefon nie błyszczy możliwościami, wygląda jednak znakomity, aczkolwiek bardziej mozna go traktowac jako gadzet ;]

pozdr
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Jak ci sie podoba k850 to biez go swiat na nokiach sie nie konczy,jak czytam wasze wypowiedzi to mam wrazenie jak byscie mysleli ze ludzie maja nokie albo nic nie maja Inne telefony sa se,motorola,siemens,lg i pelno innych marek ktore maja miliony uzytkownikow. Lubie nokie mam n73me i kupuje n95 8gb ale powtarzam sa inne marki telefonow.Podsumuwywujac k850 wytrzymaly,ladny,5mipx szybki,latwy w obsudze podobnosci z poprzedniej wersji.
 Przeglądarka: opera
Jeśli dalej żaden telefon nie spodoba ci się to chyba będziesz musiał trochę poczekać aż wyjdą nowe modele i stanieją. Co powiesz o nokii N82? Piękny design, super aparat z ksenonową lampa błyskową, symbian wszystko czego możesz chcieć, wiem, że to nie ten przedział cenowy, ale poczekasz "trochę", do zbierasz jeszcze coś, czas szybko minie i będziesz ją miał. To rozwiązanie też nie jest najgorsze. Bo jak na razie żaden ci się nie podobał, może akurat ta nokia do ciebie przemówi. Jeśli faktycznie podoba ci się tylko K850i to go bierz i nie szukaj jakiś innych "dziwnych" modeli. My propozycje najlepsze przedstawiliśmy teraz decyzja należy do ciebie.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne