Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Telefon do 300zł

Telefon do 300zł
Szukam dobrego, może być używany telefon do 300zł. Piszę dużo SMS! Raczej rzadko korzystam z internetu. Muzykę słucham sporadycznie.
Proszę o podawanie propozycji.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
RE: Telefon do 300zł
Jakiś system preferujesz? Android/WP/Symbian?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Najlepiej odpowiedź na pytania z przyklejonego wątku.

Chociaż w ciemno polecę Ci Sony Ericsson x8. Można dograć Swype i jazda.
Czytałem kilka wątków na ten temat i właśnie wybiorę Xperię X8. Na allegro powinienem kupić za 300zł.
P.S.: A może warto dopłacić do Iphone 3G ?
Osobiście wydaje mi się, że jeżeli telefonu potrzebujesz do pisania sms'ów, a nie korzystania z internetu i innych opcji to X8'mka na pewno Ci wystarczy. Zresztą, miałem tego Iphone'a i niestety po dwóch miesiącach padł zupełnie, nie chciał się nawet włączyć. Telefony raczej szanuję i nimi nie rzucam, więc to raczej nie była moja wina. Nawet w systemie nic nie grzebałem. Zresztą, za naprawę chcieli grube pieniądze, a za takie to już można dobry telefon kupić.. :-)
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Ja mogę ci sprzedać Samsung B3410 z qwerty Bardzo fajny telefon
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Atup
Trudno o bardziej badziewny i tnacy się telefon.
 Przeglądarka: opera
(17.07.2012, 23:06)grubcio1997 napisał(a): Ja mogę ci sprzedać Samsung B3410 z qwerty Bardzo fajny telefon

Po twoim nicku i treści powyższego posta śmiem twierdzić, że twój poziom imbecylizmu jest ponad normą.

A co do "Bardzo fajny telefon" - LOLLol2Hahaha

Lepiej idź to w komisie sprzedaj. Może na pizze za 20 zł wystarczy za kasę, którą ci dadzą za taki szajs. I nie, nie przesadzam, bo za 50 zł to skupują Swifty.

iPhone pierwszej, drugiej i trzeciej generacji to nic nie warte badziewie.

Jak już dopłacić to do Lumii 610.

Tutaj masz z kup teraz przykładową : http://allegro.pl/nowa-lumia-610-bez-sim...25951.html

Na licytacji wyjdzie taniej.

3,7 cala wygodne będzie do smsów.
(01.10.2014, 20:33)FackleTackle napisał(a): At666
Koleś ale ty masz wejście smoka na ten dział. Widzę, że opętała cie magia cyferek. 1gb ramu więcej #emejzing

Duży uśmiech
A Xperia Mini Pro? Zapłacił bym za nią 350zł, w ofercie Play 30zł na 40 doładowań lub 39zł na 30 doładowań. Jak myślicie która ofert będzie bardziej opłacalna? Można jeszcze 39zł na 40 doładowań, a telefon za 269zł.
P.S.: Czy jeśli będę miał na liczbę doładowań to doładowywać można tylko za daną kwotę, co miesiąc czy można doładować szybciej lub później, a umowa skończy mi się wtedy kiedy doładuję daną ilość razy. Sorki z takie pytania, ale nigdy nie miałem telefonu na ilość doładowań.
Mix jest nieopłacalny. Musisz doładowywać wyznaczoną kwotą do 16-tego dnia każdego miesiąca, a jak nie zapłacisz to po 7 dniach masz blokadę połączeń, a po miesiącu płacisz karę chyba.

Sam telefon przeciętny mocno. Zaraz podam coś ciekawego w abonamencie 39 zł na 24 miesiące do 300 zł...

Play All Inclusive 39 dla Nowych - za 300 zł bez złotówki jest Galaxy Gio - nieopłacalne.

Warto dołożyć do RBM LG P970 - 469 zł.
(01.10.2014, 20:33)FackleTackle napisał(a): At666
Koleś ale ty masz wejście smoka na ten dział. Widzę, że opętała cie magia cyferek. 1gb ramu więcej #emejzing

Duży uśmiech
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
fajny telefon do 300 złfajne telefony do 300 złfajny telefon za 300 złfajne telefony do 300zlfajny telefon dla dziewczyny 2014 do 300 złfajny telefon za 300 zł allegro