Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Telefon do 350zł (internet, gry)

Telefon do 350zł (internet, gry)
1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon/tablet? 350zł
2. Chcesz urządzenie z sklepu internetowego, Allegro czy komisu komórkowego? obojętnie
3. Telefon/tablet musi pochodzić od znanej firmy? raczej tak
4. Do czego telefon/tablet ma być wykorzystywany? -Głównie gry oraz przeglądanie internetu. Reszta to standardowo
5. Jaki system operacyjny preferujesz? Android, ale może być WM
6. Będziesz modyfikować oprogramowanie? po skończeniu gwarancji lub tuż przed tak
7. Interesują Cię telefony z dotykowymi wyświetlaczami? Jeżeli tak to w jakim przedziale powinna być wielkość wyświetlacza? m.in.4 cale
8. Używany wchodzi w grę, czy może tylko nowe egzemplarze? Tylko używane
9. Dodatkowe uwagi lub informacje (np. jeśli interesuje cię muzyka z telefonu, podaj swój model słuchawek). Brak

Od półtora roku mam Sony Xperia Tipo-pierwszy telefon z androidem i szukam czegoś innego.
PS.Tipo na sprzedażWesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Telefon do 350zł (internet, gry)
Motorola RAZR lub Galaxy S2 - klasycznie.
Ewentualnie Galaxy Nexus, Xperia P lub HTC Evo 3D. Opis wszystkich pięciu jest w "polecanych telefonach"
Interesują Cię rozbudowane gry 3D czy może lekkie gry logiczne typu 2048?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Głównie chodzi o jedną serię gier w którą maniacze od wielu lat-Fifa Wesoły A, że wyszła 14 to postanowiłem coś kupić. Ciągle szukam s2 na stronach aukcyjnych, ale tak przeczytałem w polecanych telefonach i chyba to nie jest już kombajn w porównaniu z innymi w tej cenie. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie
S2 pomimo swojego wieku jest najwydajniejszym telefonem jaki możesz nabyć z grami poradzi on sobie na pewno lepiej niż inne telefony wymienione w tym temacie
Atup
Nie przesadzaj. Akurat RAZR i S2 są na tym samym poziomie wydajnościowym. Diabeł tkwi w szczegółach: Samsung ma lepszy aparat, a Motorola lepiej gra i jest bardziej dopracowaną konstrukcją.
Z tego co wyczytałem, s2 ma problem z kolorem białym oraz mniejszą rozdzielczość. Czy to znacząco wpływa na komfort surfowania po necie/grania?
Tylko nasuwa się pytanie po co pchać się za 350zł w logo jakiejś firmy, w dodatku używane, jak za 299 zł można mieć nowego Goclever Quantum 400, który ma o 0,3 cala mniejszy ekran przy tej samej rozdzielczości, trochę słabszy aparat i lepszy procesor.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Quantum 400 nie ma startu do S2 czy RAZR. Znacznie gorszy aparat, 0,5 GB RAMu mniej i egzotyczny procesor (któremu nie pomaga fakt, że jest lepszy). W przypadku chęci kupna nówki za tą cenę, można wziąć Q400 pod uwagę, w przypadku używki - nie.
 Przeglądarka: opera
Procesor niekoniecznie taki egzotyczny, bo tej samej firmy i z tą samą grafiką, co w galaxy s2 plus.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Mów dalej o tym GoClever. Najbardziej zależy mi na wydajności w grach i przeglądaniu neta. Póki co faworytem jest S2, a teraz właśnie ten GoClever mnie zainteresował.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
fajny telefon do 350telefony do 350 do graniatelefon do gier za 350 złtelefon do gier do 350złtelefon do gier do 350telefon do 350złtelefon do 350 złtelefon 5c do 350 zł Tablet do 350 zł do giersmartphone z biedronki za 350zł