Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Telefon do 400-500zł

Telefon do 400-500zł
1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon?
- Od 400, max 500zł
2. Chcesz komórkę z sklepu internetowego, allegro czy komisu komórkowego?
- Komis/sklep internetowy
3. Jakie firmy cię interesują?
- Głównie Nokia
4. Do czego telefon ma być wykorzystywany? - podaj funkcje, na których przede wszystkim Ci zależy.
- Pisanie smsów, czasami robienie jakichś zdjęć, wykonywanie rozmów, słuchanie muzyki.
5. Jaki system operacyjny preferujesz?
- Obojętnie
6. Będziesz modyfikował oprogramowanie telefonu?
- Raczej nie
7. Interesują Cię telefony z dotykowymi wyświetlaczami? Jeżeli tak to w jakim przedziale powinna być wielkość wyświetlacza?
- Nie interesują mnie telefony z dotykowymi wyświetlaczami
8. Używany wchodzi w grę, czy może tylko nowe egzemplarze?
- Tylko nowe
9. Dodatkowe uwagi lub informacje (np. warto podać swój model słuchawek).
- Dobra bateria, wytrzymałość, prędkość telefonu, brak problemów z zasięgiem (np. telefony Samsunga jakimś cudem ciągle go tracą u mnie, Nokia za to cały czas ma w miarę dobry. Nie wiem czym to jest spowodowane)

Osobiście bym celował w Nokię E51/E52, jednak może Wy macie jakieś lepsze propozycje - żeby nie pchać się w coś, co mi się zaraz rozwali. Aktualna Nokia (2700 classic) działa mi już 4 Lata i chciałbym, żeby następny nowy telefon był porównywalny wytrzymałością z aktualnym

Dzięki za pomoc.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
RE: Telefon do 400-500zł
Niestety w tej kasie najlepszy rozwiązaniem jest telefon dotykowy...
Jak dobrze użytkujesz dotykowy to wytrzyma też długo moja avila mimo ponad 4 lat i zużycia działa do dzisiaj.
Do twoich zastosowań dobrze by było wybrać nokię lumię 520,jeżeli cofasz się w rozwoju to e52.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
No właśnie próbowałem się do dotykowego przyzwyczaić. Nie wypaliło - nie jestem w stanie pisać smsów, mam dość "duże" palce i przypadkowo naciska mi się kilka liter za jednym razem. Próbowałem różnych klawiatur, nic z tego nie wyszło. Próbowane na Samsungu Avilli & Samsungu Galaxy Mini. Dodatkowo dochodzi strach, że może mi ekran pęknąć kiedy przypadkowo smartfon upadnie.
co do sms-ów wystarczy obczaić swype i pójdzie gładko.
Co do avili lub galaxy mini to niszowe telefony,przejdź się do jakiejś galerii lub na jakieś stanowisko z telefonami i przetestuj sobie np. nokie na wp8 lub coś podobnego,na pewno lepiej będzie ci się na takich operowało.
Próbowałem przetrwać na swype, też niestety bez rezultatu. Pisało się lepiej, ale to jeszcze nie to o co mi chodziło. Lumię mogę przetestować na dniach, brat ją ma to problemu nie będzie.
Atup to spróbuj na lumii.
Jak ci się nie spodoba możesz się jeszcze zastanowić nad desire z.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
najlpesyz telefon do 500 złtelefon do 400 z dobrym zasięgiem