Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Telefon do Internetu - 850 zł

RE: Telefon do Internetu - 850 zł
Dobra oferta.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Telefon do Internetu - 850 zł
kupiłem już jakiś miesiąc temu Nokię Lumią 920, nową za 700zł. Powiem jedno, bardzo dobry telefon co do jakość/cena. Jestem z niej naprawdę zadowolony, robi świetne zdj, dużo pamięci (32GB) i bardzo wytrzymała, zaliczyła juz upadek z 15-20cm na asfalt i nic się nie stało (miała jescze etui więc może to też trochę o tym przeważyło Szczerbol), ekran widać że jest bardzo wytrzymały bo to czuć. Jakość wykonania dobra, ponieważ wydaje mi się że tył jest podatny na zarysowania (ja żadnej nie mam bo jak wyżej pisałem posiadam silikonowe etui), tel działa szybko i sprawnie. Z WP8 jestem zadowolony, ponieważ działa naprawdę płynnie i nie ma co temu niezastrzeżeń. Obecnie posiadam konto developerskie i użytkuję na testowym wp8.1, czasami małe ścinki widać, jednak jest tutaj dużo lepiej niż w porównaniu z iOS7 Beta X Szczerbol Jeżeli ktoś by się zastanawiał nad kupnem takiego telefonku i ma jakieś wątpliowści pytania chętnie pomogę/odpowiem na priv.

Uważam że nikt już raczej tu nie będzie pisał więc,
Temat do zamknięcia. Wesoły

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomocne odpowiedzi i poświęcony mi czas. Wesoły
Spokojnej i miłej majówki.
Droższe nie zawsze znaczy lepsze. Pamiętaj.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
lumia 625 oplaca sie