Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Telefon z dotykowym ekranem do 300zl. Doradzcie!!

RE: Telefon z dotykowym ekranem do 300zl. Doradzcie!!
a ja mimi wszysko polece aville, jest fajna, mila w obsludzie, i nie jakies kosmicznej marki ze jak sie rozwali to trzeba zaplacic 300zl za naprawe, avilla jest bez awaryjna, swietna bateria, wyswietlacz mimo ze 65 tys to i tak niczego sobie. za 350 zł polecam tylko 1 telefon: SAMSUNG AVILLA. Kropka. polecam.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Co do Nokii 5530XM to mój kolega w piątek wziął ją na umowę w PLAY i bateria trzyma (UWAGA!) 1 dzień przy normalnym użytkowaniu, więc odpada. Nokia 5230 natomiast jest droga i ma słaby aparat. Zależy mi na dobrym aparacie (pisałem już o tym kilka razy)
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
avilla trzyma przy sluchaniu muzy 3 h dziennie 4-5 dni, wiec naprade dobrze....aparat tez jest naprawe niezly
Moi trzej koledzy mają Avile i co do jakości zdjęć - nie przekonuje mnie. Mój kolega ma LG Ku990 Viewty, więc spytam go czy się nie psuje, "pobawie" się nim i zobaczę czy jest wart zachodu. Ale nadam możecie pisać swoje propozycje.
mialem wlasnie kupic viewty, ale zrezygnowalem ze wzgledu na awaryjnosc....i na takie nieprzyjemne menu....
viewty ma niby 5mpix, ale roznicy miedzy nim a avilla kolosalnej nie ma.
(13.04.2010, 11:12)~Anonim napisał(a): Moi trzej koledzy mają Avile i co do jakości zdjęć - nie przekonuje mnie. Mój kolega ma LG Ku990 Viewty, więc spytam go czy się nie psuje, "pobawie" się nim i zobaczę czy jest wart zachodu. Ale nadam możecie pisać swoje propozycje.

Skoro TyTN Ci się nie podoba to przeczytaj jeszcze raz, dokładnie poprzedni mój post.

(13.04.2010, 11:28)p2we13 napisał(a): viewty ma niby 5mpix, ale roznicy miedzy nim a avilla kolosalnej nie ma.

Nie widzisz różnicy między 5MPx, a 3MPx? To masz spore problemy ze wzrokiem... Różnica w rozmiarze zdjęć jest kolosalna... Bo o jakość nie może tutaj chodzić skoro wspominasz o wielkości zdjęcia.
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
(13.04.2010, 10:54)~Anonim napisał(a): Co do Nokii 5530XM to mój kolega w piątek wziął ją na umowę w PLAY i bateria trzyma (UWAGA!) 1 dzień przy normalnym użytkowaniu, więc odpada. Nokia 5230 natomiast jest droga i ma słaby aparat. Zależy mi na dobrym aparacie (pisałem już o tym kilka razy)

Niech kolega odda Nokię na gwarancjęOczko Za 300zł z dobrym aparatem i dotykiem nic dobrego nie znajdziesz.

(13.04.2010, 11:12)~Anonim napisał(a): Moi trzej koledzy mają Avile i co do jakości zdjęć - nie przekonuje mnie. Mój kolega ma LG Ku990 Viewty, więc spytam go czy się nie psuje, "pobawie" się nim i zobaczę czy jest wart zachodu. Ale nadam możecie pisać swoje propozycje.

Ja miałem ku990 i jest to wolny i awaryjny złom. Dotyk słabo reaguje, otwieranie listy z piosenkami (karta 1gb) trwa ok 40-50 sek.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Ale jest wolny to pojęcie względne. Ja miałem Nokie N73 , która uchodzi za bardzo wolny "kombajn". Miałem w niej karte 2GB i nie działała wolno, wręcz przeciwnie. Z zapełnioną do 80% kartą śmigała jak trzeba. A więc KU990 jest wolny w stosunku do jakiego telefonu? Wolniejszy/szybszy od np. N73, N95?
Pojęcie względne... Czas (w tym wypadku ładowania piosenek) też jest pojęciem względem? 50sekund to bardzo długo... A nawet jeśli to Cię nie zniechęca to przecież nic w nim fajnego nie ma, a to co tylko może i ma prawo do zepsucia się bez pytania to zrobi...
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Dobra, zostawmy na chwile KU990. W takim razie co sądzicie o LG KC910? Fakt, telefon jest troche droższy, ale mógłbym poczekać (np. do sierpnia, czy września), aż stanieje i wtedy go kupić.
Programy: Polecane / Nowe / Inne