Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Telefon z dotykowym ekranem do 300zl. Doradzcie!!

RE: Telefon z dotykowym ekranem do 300zl. Doradzcie!!
Czego Ty żeś się uparł na tą tragiczną markę? Ysz Ten telefon ma dobry tylko aparat, a czy dasz radę/jesteś w stanie odpowiedzieć mi na pytanie: co Ci nie pasuje w 5230?
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
LG sobie odpuść na starcie. Jeżeli masz poczekać do sierpnia/września to po co zakładasz wątek w kwietniu ? Szczerbol
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Ma słaby aparat. Jak pisałem wcześniej robie dużo zdjęć i przydałby mi sie aparat powyzej 3,2 mpix. Dlatego celuje właśnie w taki telefon (dotykowy).
Jakbym chciał aparat 2mpix to kupiłbym sobie np. SE K550i (mimo ze nie dotyk.). Ale mi potrzeba dotykowy telefon z aparatem powyżej 3,2mpix (taki który robi dobra/bardzo dobre zdjęcia).
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
A czy to jest jakaś zależność, że telefon dotykowy musi mieć dobry aparat? Za 300zł mogę Ci polecić k850i - na najnowszym oprogramowaniu robi ładne zdjęcia, a i uważaj! Ma 3 dotykowe klawisze, więc nie będzie Ci smutno...
Redaktor Android.com.pl
Daruj sobie takie teksty. Nikt Cie nie prosi o porade, więc jeśli masz wyjezdżać z takimi tekstami, lepiej w tym temacie nic już nie pisz. Ja założyłem temat, aby znależć odpowiedni telefon dla siebie (wymagania przedstawiłem na samym początku).
AtGammer - nie można mieć wszystkiego i to za 300zł/

Atup - rotfl.
Ja nie mówie, ze telefon będę kupował we wrześniu, ale jak nie będę miał wystarczająco duzo kasy to porostu dozbieram i kupie później. Jezeli znajdę jakis do 300zł to kupie.
Tam nie miało być Atup tylko AtPewek Szczerbol

No to tak jak mówiłem - nie będziesz miał wszystkiego za 300zł. Chyba byś musiał duużo dozbierać do dotykowego telefonu z bardzo dobrym aparatem.
Chcesz robić zdjęcia, które będą przedstawiać coś więcej niż lustro w łazience? Jeśli tak to mimo wszystko warto dołożyć do czegoś co już potrafi zrobić ładne zdjęcie. Aby telefon spełniał wszystkie Twoje wymagania to wg. mnie "najtańszą" (tzn. najlepszą) propozycją jest Samsung Pixon12 bądź zwykły Pixon.

(13.04.2010, 15:49)~Anonim napisał(a): Daruj sobie takie teksty. Nikt Cie nie prosi o porade, więc jeśli masz wyjezdżać z takimi tekstami, lepiej w tym temacie nic już nie pisz. Ja założyłem temat, aby znależć odpowiedni telefon dla siebie (wymagania przedstawiłem na samym początku).

Jeśli jednak nie dociera do Ciebie, że dany telefon to "zuoo" to starałem się w inny sposób do Ciebie dotrzeć... Jeśli Cię to uraziło to wybacz, nie miałem takiego celu...
Redaktor Android.com.pl
(13.04.2010, 15:51)Dawid210 napisał(a): AtGammer - nie można mieć wszystkiego i to za 300zł/

Z resztą, co Ciebie to obchodzi... Autor pyta się jaki ma wziąć telefon, a sam udaje, że wie lepiej...:e

AtAutor - Jeżeli chcesz mieć mulący, awaryjny, beznadziejny telefon z ekranem dociskowym to proszę bardzo, bierz KU990i.

Co do tej baterii w 5530 - kolega po prostu ładował za krótko przy pierwszym ładowaniu i takie są tego skutki.
Programy: Polecane / Nowe / Inne