Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Telewizor 37-40 cali - matowa matryca

RE: Telewizor 37-40 cali - matowa matryca
No widzisz pitrekk? Nie mówiłem, że Youbek potrafi tylko bzdury pisać? Chyba na prawdę go wywalę za wprowadzanie ludzi w błąd.
Nie nie jestem wpatrzony w Samsung. Zawsze odradzam kamery, aparaty itp Samsunga. Ale telewizory robią najlepsze. Zresztą sam widzisz. najpierw nachlapałeś głupot a później musiałeś się zgadzać z tym, co ja sprostowałem (na przykład w pierwszych dwóch punktach).
Co do nierównomiernego podświetlenia - jak zawsze. Coś gdzieś usłyszałeś, ale nie do końca i znów głupoty piszesz. Nierówne podświetlenie to jest wada wszystkich matryc LED z krawędziowym podświetleniem. Nazywa się to "clouding" i akurat w Samsungach to jest w mniejszym stopniu widoczne, niż w wielu innych markach.
Co do porównania Sony i Samsunga, tym razem nie doczytałeś tego, co JA napisałem. A napisałem, że mam telewizor SONY LCD i Samsunga LDC. Oba mają po około dwa i pół roku. I ten mój Sony ma o wiele gorszy obraz od tego mojego Samsunga. Po Twoim wpisie widzę, że Ty po prostu nie masz daru rozumienia czytanego tekstu. A raczej nie pamiętasz wszystkiego, co przeczytałeś. Czytasz jakiś tekst, i zapamiętujesz z niego jedno-dwa zdania, a resztę sobie później sam dośpiewujesz, tyle, że zawsze błędnie.
Na koniec - wszystkie bzdury wymieniłem w poprzednim poście. Też tego nie doczytałeś?

Aha. Co do podłączenia zewnętrznego playera i dysku - kolejna głupota. O ile player zewnętrzny odtworzy wszystko nawet na starym kineskopowym, bo obraz jest przetwarzany w playerze, o tyle dysk zewnętrzny to jest tylko pamięć, i tu potrzebny telewizor, który odczytuje sam różne formaty i potrafi je odtworzyć. Jeśli jakiś telewizor nie otworzy filmu z penriva, to i nie odtworzy z dysku.
Lepiej już nie zabieraj głosu w sprawach techniki, bo zaczynam się zastanawiać, czy nie jesteś jakaś niedouczona blondynka (nie ubliżając blondynkom). Po za tym co to jest "zwykłe FullHD"? I czym się różni od Mkv? Wiesz w ogóle, co znaczy skrót "FullHD", a co "mkv"? Mkv to tylko kontener, w którym może być wiele formatów. W tym "zwykłe FullHD" Wesoły Ja do testowania telewizorów używałem własnych nagrań z kamery FullHD. Miałem je w formatach takich, jak AVCHD (m2ts), kodowanych w H.264 i MPEG-2. Innych formatów nie będę wymieniał, bo widzę, że i tak nie miał byś pojęcia, o czym piszę.

Powoli zaczynam się zastanawiać, czy ktoś mi nie zarzuci wykorzystywania pozycji prowadzącego do wyżywania się na kimś, kto nic nie wie.

P.S. Żebyś więcej przed nikim się nie ośmieszył - termin "fullHD" oznacza ROZDZIELCZOŚĆ OBRAZU (1920x1080 pikseli), a nie format kodowania, ani nawet nie jakość, jak wiele osób błędnie myśli. Filmy FullHD moga być kodowane w wielu różnych formatach. Na przykład SVC/H.264, MPEG-2, MOV, MP4 i innych. Piksel to najmniejsza jednostka wielkości obrazu. Dokładnie jeden punkt. Przy czym punkt może mieć różne kształty. Na przykład kwadratowy (square pixel), albo prostokątny. Stąd na przykład wynikają różne proporcje obrazu itp. Między innymi. Ale o tym już nie będę pisał. Za trudny temat da kogoś tak nieobeznanego.
Pewnie i tak jak zwykle z tego, co tu napisałem, przeczytasz tylko co trzecie zdanie.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Nie o aparatach i kamerach tu mowa.To że przyznaje racje w ilości odtwarzanych formatach nadal twierdze że Samsung nie ma najlepszej jakości obrazu.W ogóle co dla ciebie znaczy jakość obrazu?
Co do napisów to napisałem że pojawiają się krzaczki lecz później po twojej wypowiedzi poprawiłem się.Nadal mimo wszystko twierdzę że tv ma wyświetlać dobrej jakości obraz co dla mnie jest dużo ważniejsze od wczytywanych formatów.
Co do cloudingu to masz fotkę i jeżeli uważasz że to nie jest widoczne to wyjdź i nie wracaj.Jak tak dalej pójdzie to jesteś gotów napisać że w Samsungach ten efekt nie występuje.
Piszesz że masz telewizor SONY LCD i Samsunga LDC.Gdzie tak wcześniej pisałeś?Bo o tym Samsungu LDC to pierwszy raz u ciebie czytam.
Jeśli jakiś telewizor nie otworzy filmu z penriva, to i nie odtworzy z dysku. Czy ty czytasz swoje głupoty?Co ma jedno do drugiego?Człowieku jeżeli mi coś zarzucasz to wczytaj się w moją wypowiedź i nie rób szamba a ze mnie idiotę.Jeżeli podłącze pamięc usb z filmem do telewizora pod usb i film ten nie zostanie odtworzony nie znaczy że też nie zostanie odtworzony z dysku PODŁĄCZONEGO DO ZEWN.PLAYERA.Pisząc o playerze miałem na myśli że przez nie go odtwarzane są różne formaty.Chyba po to pisałem o playerze byś mógł się domyślić panie specjalisto że przez nie go będę odtwarzał filmy a nie przez tv.
Bardzo mnie cieszy że wiesz jaka jest różnica między FULL HD a mkv i pewnie wiesz jaka jest między DVD a dvixem.Tylko powiedz mi co znaczy zwykłe FULL HD bo ja o nie zwykłym FULL HD nie słyszałem.
Ludzie proszę was bardzo kupujecie tv na lata i to że wam odtworzy jakieś avi z pendrajwa niech nie będzie dla was wyznacznikiem.Kupujecie tv dla obrazu i dźwięku a nie po to by służył tylko jako odtwarzacz filmów z USB i żeby sąsiadowi pochwalić się nowym telewizorem wchodząc do pokoju i wołając od progu Haj tivi.Powiem tak chcesz tv z bajerami kup Samsunga.Chcesz tv z dobrą jakością obrazu i dźwięku nie kupuj Samsunga.
Dopisując termin Full HD uważasz mnie za idiotę czy napisałeś to po to bo myslisz że tylko ty wiesz co znaczy termin Full HD?A może uważasz że większość tutaj to idioci nie potrafiący korzystać z informacji na necie i nie czytających różnych pism.Po takim czymś to śmiem twierdzić że pozycja na forum powoduje że masz na gwizdane w głowie.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
No i pokazałeś fotkę jakiegoś uszkodzonego telewizora i co w związku z tym?
Idź już i nie pisz głupot.
Co ma pendrive do dysku? A to, że jedno i drugie jest pamięcią zewnętrzną. Wewnętrznie ma inna budowę, ale każde urządzenie widzi je dokładnie tak samo.
Na prawdę napisanie, że Twoja wiedza jest kiepska to by było kłamstwo. Ty nie masz nawet szczątkowej wiedzy. I mówiłem o dysku podłączonego do telewizora. Nie odwracaj kota ogonem. Po za tym co to za argument za telewizorem, że można do niego podłączyć zewnętrzny player? Do każdego można. Aha. I ostatnia sprawa (bo juz mi sie nie chce prostować twojej pisaniny). Pytasz o różnicę między zwykłym a niezwykłym FullHD. A przecież to TY użyłeś sformułowania "zwykłe HD":

(20.11.2012, 16:16)youbek napisał(a): Wracając do mkv a nawet i zwykłego full HD to miałem jeden filmik

Ja je tylko wyśmiałem. Bo widzisz... Taki format, jak "zwykłe full HD" też nie istnieje. Nie tylko cudzych wypowiedzi nie rozumiesz. ale nawet swoich własnych.
Pozdrawiam.
Ajgor
Fotka nie jest z uszkodzonego tv.Po drugie nie odwracam kota ogonem tylko napisałem o playerze do którego można podłączyć dysk.
Co to za argument że do tv można podłączyć dysk?Bardzo duży.To tak jak by argumentem przy kupowaniu telewizora 50 calowego było to że może z usb odtwarzać wszystkie formaty nie przejmując się tym że wyświetlany obraz jest do kitu.
Wynajdując moje błędy patrz na swoje...a najlepiej idź przytul samsunga.
Ależ Ty chrzanisz od rzeczy. OK. Kończę tą dyskusję. Ważne, żeby wszyscy tu wiedzieli, że nie warto czytać Twoich nic nie wartych porad. I będę tego pilnował.
Jak byś oderwał oczy od swojego Sony, to zauważył byś, że Samsung dawno robi telewizory o najlepszym obrazie ze wszystkich. Kiedyś miałem takiego sąsiada. Nie istniał dla niego żaden sprzęt, na którym nie było napisane "SONY". Telewizory, kina domowe, wieże, DVD, blu-ray itp. Wszędzie SONY. Tylko SONY. I wiesz co? Teraz ma dwa telewizory. U siebie Samsunga i u córki LG Wesoły Powiedział, że więcej Sony nie kupi. LCD Soniaka wyniósł na strych.
Pozdrawiam.
Ajgor
Jeżeli chcesz wiedzieć to nie mam telewizora marki Sony.A jak sąsiadowi zrobiłeś wodę z mózgu wmawiając mu i innym na forum że Samsung robi najlepsze telewizory na świecie to już nie mój problem.
Proszę ale tym uwielbieniem dla marki Samsung sam się ośmieszasz.Nawet nie podasz konkretnych ZA dla Samsunga.Jedynie co możesz napisać to tylko to że Samsung produkuje najwięcej matryc(nie najlepsze) i z USB odtwarza najwięcej formatów.Wcześniej panie znawco zadałem pytanie dlaczego ani Toshiba ani Sony czy Panasonic nie ma takiej możliwości?Przecież to duże firmy i nie było by dla nich problemem by ich telewizory tak jak Samsung odtwarzały wszystkie formaty.
Jeżeli uważasz że Samsung ze wszystkich telewizorów ma najlepszą kolorystykę a nawet najwierniej oddaje kolor to lepiej ciebie powinno się pilnować a byś nie robił ludziom wody z mózgu.To tak jak byś wmawiał ludziom że fiat126p to samochód sportowy bo jest dwu dzwiowy i ma silnik z tyłu.
Sąsiadowi nie zrobiłem wody z mózgu. Sąsiad ma w sprawach techniki rozeznanie, jakiego ani ja nie mam, ani Ty nigdy nie będziesz miał. To raczej ja do niego chodzę po porady. Zamykam temat, bo nie widzę sensu toczenia piany. Napisałem tyle ZA, że ze swoim rozumieniem czytanego tekstu będziesz to trawił przez rok. W pierwszych swoich wpisach w wątku.
A za robienie wody z mózgu to raczej Ty polecisz, bo widzę, że takie głupoty wypisujesz we wszystkich tematach poświęconych telewizorom. A miałeś już tyle ostrzeżeń za głupoty. Nic Cie to nie nauczyło.
Pozdrawiam.
Ajgor
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
telewizor z matową matrycąmatowy ekran tvtelewizor z matowym ekranemforum tv z matowa matrycaekran telewizora matowy czy błyszczącyekran telewizora matowy czy blyszczacymatowa matryca tvmatryca matowa a błyszcząca telewizor ledtelewizor matowytelewizor matowa matryca