Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Temperatura komputera

Scared  Temperatura komputera
Witam wszystkich. A więc mój komputer jest może od 2 godzin włączony, ale bez żadnych gier i chciałem sie dowiedzieć czy temperatury mam dobre. Wcześniej jak miałem win 7 po odpaleniu cs'a robiły sie bluescreeny i przeczyściłem prowizorycznie wentylator i teraz sie nie robią [przy okazji przeinstalowałem windowsa], wydaje się, że procek dobrze chodzi, jednak teraz wentylacja chyba na 90 % działa. Mam 4 gb ramu, procek Turion RM75 dwa rdzenie 2.2 GHz. Komputer ma 2.5 roku. Proszę o doradzenie mi co mam robić, bo szkoda procka a ta to bym kupił sprężone powietrze i paste termoprzewodzącą :D Zdjęcie w załączniku! Jakby komuś nie działało tutaj link: http://zapodaj.net/0aede15cb498a.jpg.html

Załączone pliki Miniatury

System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
RE: Temperatura komputera
Komputer czyszczony od kurzu?
Pasta na procesorze wymieniona?
Cooler dobrze jest zamocowany na procesorze nie ma żadnych luzów?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Coller napewno dobrze zamonotowany, pasta nie była wymieniana, komputer był czyszczony prowizorycznie :D
Jest to laptop czy komputer stacjonarny. Pytam się dlatego, że na ss widać w prawym dolnym rogu ikonkę zasilającą.
Temperatury zdecydowanie za wysokie, rozbierz laptopa, wyczyść dokładnie, pozmieniaj pastę tam gdzie jest i termopady. Jeśli to nie pomoże to chłodzenie może już nie wyrabiać i przez to się tak grzeje.
To jest laptop. Jaka powinna być poprawna temperatura (około)? Jaką ja mam [które dane to informacja na temat procka?]?.
AMD Turion X2 RM-75 - to masz temperaturę procesora, na samym dole masz temperaturę grafiki. U mnie w Acerze w idle jest ok 45 stopni, dopiero jak włączę jakąś grę to temperatura dochodzi do 90 stopni.
Czyli core 0 i core 1 to temperatura procka? Mam 2 razy od cb większą :p
Zmieniłem pastę termoprzewodzącą (stara była jak kamień), ale komputer dalej sie grzeje tym razem do 80 stopni w stanie przegladania internetu. Oczywiście przeczyściłem układ chłodzący. Czy da się coś jeszcze zrobić, żeby zmniejszyć temperaturę?
Kupić podkładkę chłodzącą / oddać do serwisu?
 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
amd turion x2 rm-75 jaka tempturion rm-75 dopuszczalne temperaturyamd+turion+rm-75+temperatureogolna temperatura komputeraprzeinstalowalem na win 7 i wieksza temp proca