Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Temperatura komputera

RE: Temperatura komputera
Gdybyś miał 80 stopni w laptopie to już dawno by się procesor spalił. Obstawiam walnięty czujnik
Kanał z recenzjami zapraszam do subskrypcji
http://www.youtube.com/user/PawelNosekTV
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Atup - Straszne głupstwa piszesz. O_o Czytałeś posta kolegi, który ma laptopa i u niego pod obciążeniem temperatura osiąga 90 stopni? Poza tym maksymalna, dopuszczalna temperatura tegoż procka wynosi 100 stopni. Dodatkowo, raczej żaden procesor nie spali się przy 80 stopniach, bo to są wytrzymałe gadziny. =)
P.S. Aczkolwiek nie wykluczam, iż program/czujnik nie podaje prawidłowych temperatur.
 Przeglądarka: opera
Mi przy 80 stopniach wiatrak pracuje na jakies 65 %, dopiero wiecej zaczyna sie od jakiś 90 moze troche mniej...Gdy dotknąłem radiatora to sie prawie oparzyłem, więc chyba czujnik dobry...
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
Nie masz w Biosie, ewentualnie w jakimś firmowym programie, możliwości zmiany ustawień obrotów wentylatora (tak, żeby - powiedzmy - przy 70 stopniach "wiało pełną parą")?
BTW, jakie są temperatury pod obciążeniem (jak grasz) i czy lapek nie wyłącza się / spowalnia (lub nie występują inne problemy; wiem, że wcześniej były BSoDy, ale, czy pojawiają się także i teraz)?
 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
amd turion x2 rm-75 jaka tempturion rm-75 dopuszczalne temperaturyamd+turion+rm-75+temperatureogolna temperatura komputeraprzeinstalowalem na win 7 i wieksza temp proca