Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Test Drive Unlimited 2 - kto mi zrobi ostatnia licencję?

Test Drive Unlimited 2 - kto mi zrobi ostatnia licencję?
Witam.

Mam taką prośbę do największych wymiataczy w Test Drive Unlimited 2. Czy ktoś może mi zrobić licencję A1? Nie mogę sobie z nią dać rady Smutek Podesłał bym swoją zgrywkę na maila. Żeby nie było, że mi się nie chce. Mam zrobione wszystkie pozostałe licencje, mam wygrane wszystkie pozostałe wyścigi (często z wielo-sekundowymi zapasami), odkryte wszystkie drogi i prawie wszystkie wraki na obu wyspach. Po prostu mimo wielu, wielu prób, nie daję sobie rady z tymi głupimi totalnie nadsterownymi autami, jak na przykład Koenigsegg. Jak jadę tak, żeby nie wpadały w poślizg, to mi brakuje nawet 10 sekund na mecie. Jak jadę szybciej, to co zakręt, to bączek... Bywa, że zaraz na starcie mi się obraca. Do wygrywania zawodów w A1 mam już kupionego Bugatti Veyrona i wykręconego na najwyższy poziom tuningu. Radzę z nim sobie świetnie. Tylko ta głupia licencja mi nie wychodzi... Już wszystkie nerwy na nią straciłem.
Aha. Zgrywka jest w grze on-line, czyli żeby ją uruchomić, potrzebny jest internet. Czyli tylko na oryginalnej grze. Pirat nie wchodzi w rachubę (po prostu gra się nie uruchomi).
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
ostatni test drivejak zrobic a1 tdu 2tdu2 pliki licencji