Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Torrenty.org działa wam strona

Torrenty.org działa wam strona
Tak jak w temacie. Wszystkie stronki działają elegancko, tylko ta nie. Pojawia sie biała strona i pisze u dołu "zakończono". Używam Firefox.
W operze ponad 2 min. się ładuje a szybkość wczytywania 8 B/s.
W IE to samo co w FF.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Torrenty.org działa wam strona
Nie, strona nie działa. Kończy się na ładowaniu. Nie jest to tylko twój problem.
Cyk, cyk, cyk, zegar tyka.

KUTNOTRANS - usługi transportowe
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
U mnie strona działa, ale nie polecam przeglądania jej zasobów. Wydałem niepotrzebnie 6,10zł na założenie konta. Torrentów dużo, ale seedów miniumum.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
U mnie działa. Ta strona zawsze mi się długo ładuje
Działa własnie na niej siedze
wszsytko ładnie się wczytuje, też nie polecam bo na prawde ściaga się z prędkoscią 1-2KB jak już coś to lepiej skorzystać z p2m
ludzie patrzcie na daty! Oczko
~Anonim napisał(a):wszsytko ładnie się wczytuje, też nie polecam bo na prawde ściaga się z prędkoscią 1-2KB jak już coś to lepiej skorzystać z p2m

Co Ty opowiadasz ja kozystam z tej strony od roku i jestem bardzo zadowolony, a srednie transfery to 50-80kb , a czasami jakis programik leci nawet 180-250kb a takich jak Ty piszesz nigdy nie miałem,kozystam z bitcometa, ale szybko sciąga tez mi przez limewire i flashgeta.
bodano1102 napisał(a):
~Anonim napisał(a):wszsytko ładnie się wczytuje, też nie polecam bo na prawde ściaga się z prędkoscią 1-2KB jak już coś to lepiej skorzystać z p2m

Co Ty opowiadasz ja korzystam z tej strony od roku i jestem bardzo zadowolony, a srednie transfery to 50-80kb , a czasami jakis programik leci nawet 180-250kb a takich jak Ty piszesz nigdy nie miałem,korzystam z bitcometa, ale szybko sciąga tez mi przez limewire i flashgeta.

Zgadzam sie z Tobą bodano1102 używam tak samo tej stronki już bardzo długo transfery mam zazwyczaj w przedziale 40-120Kb/s
Główny cel to Patrzcie ! na daty i na ilość S/L , a będzie wszystko w porządku...
Ściągam Flash Get'em lub Bitspirit'em.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
co jest z torrenty.orgdlaczego nie działa torrenty org 22.04.2014jak dlugo dziala torrent org