Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Touchwiz i jego aktualizacja

Touchwiz i jego aktualizacja
Witam,
mam takie pytanie, czy Szajsung aktulizacując swoje urządzenie (tak np. SGS 4) do najnowszej wersji Androida udostępnia również najnowszą wersję nakładki (touchwiza) czy touchwiz jest nieaktualizowany i z takim jakim zakupię telefon z takim pozostanie ?
dZięki za odpowiedzi; )
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Touchwiz i jego aktualizacja
Wszystko zależy od tego, czy Samsung opracował nową wersję nakładki i czy chce mu się dawać aktualizację dla danego modelu, gdy na rynku jest jego następca. Inną sprawą jest to, że TouchWiz od Galaxy SIII w górę prawie niczym się nie różni, więc życzę powodzenia w rozróżnieniu starszej wersji, a nowszej.Oczko
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
akurat w przypadku tego stworzonego dla sgs5 jest trochu różnic i się zastanawiam czy posiadając sgs4 dostanę tą nakładkę z piątki. Aktualizacja touchwiza jest niezależna czy raczej pojawia się wraz z aktualizacją androida ?
Nowy Touchwiz w KitKacie dla S4 może być, ale nie musi. Samsung zazwyczaj olewa takie sprawy, idzie na łatwiznę, ale myślę, że w tym przypadku wygląd zostanie zmieniony.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Na 99% Samsung da nowego TW dla SGS4.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
wiem, że to jak wróżenie z fusów, ale może wiecie ile mniej więcej wynosi czas oczekiwania na tw w telefonach brandowanych/niebrandowanych ? nie chodzi mi o o przykllad sgs4 ile to może zająć, ale o to jak wyglądało to w przeszłości, dwa/trzy miesiące, pół roku / rok ?
(09.04.2014, 10:46)stpn597 napisał(a): wiem, że to jak wróżenie z fusów
I masz rację.
Nikt nie jest w stanie tego przewidzieć.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
no wiem dlatego pytałem np. w kontekście sgs3 albo któregoś z note'ów ? trzy miesiące ? miesiąc wtedy się pojawilo ktoś wie ? oczywiście wiem że to żaden wyznacznik bo producent różnie do tego podchodzi, ale chodzi mi orientacyjnie (czy na przykład nie muszę czekać roku ;p) pytam się bo to będzie mój powrót do androida po dwóch latach przerwyOczko

Dodam jeszcze że podobno potwierdzono oficjalnie że sgs4 dostanie najnowszego touchwiza (info takie uzyskałem z amerykańskiego portalu zajmującego się elektroniką)Oczko
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
aplikacja touchwiz została zatrzymanaaktualizacja touchwizaplikacja touchwiz została zatrzymana s3Jak włączyć aplikację touchwiztouchwiz została zatrzymana note 2aplikacja touchwizzmiana touch wiz w s3miniaplikacja touchwiz została zatrzymana galaxy s3czy można zaktualizować touchwiza ?galaxy ace ve ile ram 290

Skocz do: