Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Trzeszczenie w głośnikach

Sad  Trzeszczenie w głośnikach
Witam!
Piszę za sprawą problemu z głośnikami, który zaczął się ponad 3 dni temu.
Problem wygląda tak, że po włączeniu głośniki strasznie trzeszczą i to nie ważne czy panuje cisza, czy puszczam jakąś muzykę. Usunąłem z otoczenia kable i szczerze powiem, że coś pomogło, ale bardzo mało.
Próbowałem przekładać wejście głośników gdzie się dało, lecz to nic nie dawało. Głośniki wydają z ciebie bardzo częste odgłosy jakby ciche zakłócone wystrzały z karabinu maszynowego towarzyszy temu trzeszczenie, które raz jest głośniejsze a raz cichsze. Na dodatek w miarę rzadko głośniki wydają z siebie bardziej piskliwe trzeszczenie rodem z horrorów tylko, że trwa to bardzo krótko. Kabel od głośników zauważyłem jest w jednym miejscy pocięty, ale sama guma. Korzystam z menadżera Realtek HD Audio, które zawsze przy najdelikatniejszym dotknięciu kabelka od głośników wysyła mi komunikat, że gniazdo zostało podłączone/odłączone co po prostu irytuje. Głośniki są od Logitecha i mają ponad 8 lat. Pod nimi jest naklejone PID: A651 i domyślam się, że to model. Mam też mały subwoofer, który z głośnikami jest połączony.
Liczę na Waszą pomoc!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne