Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

TuneUpUtilities 2010 -pełna wersja?

TuneUpUtilities 2010 -pełna wersja?
W nr 5/20011 udostępniono ten program w pełnej wersji.Podczas instalacji dowiaduje się , że jest to 15 dniowy trial ??!!. To chyba kpina....WowWow
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: TuneUpUtilities 2010 -pełna wersja?
Czy Szanowny Czytelnik przed zadaniem tego pytania raczył zapoznać się z tekstem opisującym ten program w okienku przeglądarki płyty, a także w numerze? Jest tam dokładnie napisane, że aby zmienić trial na pełną wersję należy program zarejestrować. Jest też dokładnie wyjaśnione jak to zrobić.

Uprzedzając kolejny zarzut kpienia sobie z czytelników informuję Szanownego Czytelnika, że korzystając ze skrzynki pocztowej na serwerze Onetu i kilku innych podobnych skrzynek programu nie da się zarejestrować. Informację o tym fakcie wraz ze sposobem obejścia problemu Szanowny Czytelnik także znajdzie w numerze i na forum.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: TuneUpUtilities 2010 -pełna wersja?
Serdecznie dziękuję za szybką odpowiedź. Sorry i przyznaję , że nie czytałem opisu w gazetce tylko na menu płyty, ale jest nadal małe ale...
W menu płyty jest jak byk napisane ,,Pełna wersja". Po drugie rzeczywiście w gazetce PC FORMAT Piszecie o rejestracji pełnej wersji na ... 90 dni. Czyli według mnie nadal jest to Trial. Przepraszam z góry jeżeli nie mam racji. Pozdrawiam PC Format. OczkoOczko
Przepraszam licencja na... 9 miesięcy
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne