Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Twixtor - tutorial

Ściana  Twixtor - tutorial
Siema Wam.
Jestem nowym użytkownikiem (nie do końca nowym ponieważ już byłem zarejestrowany lecz zapomniałem hasła do mojego konta ^^) i chciałem Was prosić o pomoc w dodatku do programu Sony Vegas Movie Studio. Dodatek nazywa się jak sama nazwa w temacie wskazuje Twixtor.

Jest to program do robienia Slow Motion w filmikach.

Dokładniej rzecz ujmując nie chodzi mi jako tako o poradnik całego programu lecz jednej jego części, a mianowicie gładkości przejścia pomiędzy czasem spowolnionym, a powrotem do normalnej szybkości.
Nie jestem w stanie sobie z tym poradzić. Oglądałem poradniki na YT i robiłem dokładnie tak jak być powinno lecz cały czas gdy ma dojść do przejścia pomiędzy czasem spowolnionym a powrotem do normalnej szybkości jest widoczny uskok. Nie ma tej gładkości przejścia co mówiłem. Uskok ten również powoduje jakby widoczne ucięcie sekundy/dwóch filmiku.

Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi.
Macie jakiś poradnik dokładny?

Od razu mówię, że nie mam zbyt wiele czasu bo tylko kilka godzin w tygodniu na bawienie się przy PC w to więc nie miejcie pretensji do mnie, że nie szukałem bo szukałem i nie znalazłem to czego chciałem.

Mała pomoc z Waszej strony była by mi na rękę . Wesoły.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
twixtor pelna wersja