Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Upgrade starego kompa

RE: Upgrade starego kompa
patrzy się na konkretny model a nie na producenta ... tzn : nie każda karta gigabyte będzie fajna i msi może być zarówno szrotem - patrz np gtx 1080 armor albo genialnym chłodzeniem patrz rx480 gaming X
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
(14.07.2018, 20:12)AndreazP napisał(a): Sprawdzam te same parametry w innych kartach i to mi sie nie zgadzało, myślałem że będzie nie działać, ale dobrze że są tu ludzie którzy zawsze pomogą i wyjaśniąOczko, zawsze miałem karty od gigabyte a jak się sprawują te od MSI

Każda firma ma lepsze i gorsze modele chłodzeń ,dlatego nigdy nie powinieneś kierować się jedynie marką,czy ograniczać się do jednego czy dwóch producentów .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Za namową pieterman09 zamówiłem kartę Asus gtx950 Strix oc, czekam na odbór, dam znać co z tego wyszło;)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
myślę że do tego proca w sam raz , tylko tak jak zwróciłem ci uwagę wcześniej ... nie popełnij tego błędu i nie zrób sobie sam bootlenecka - wykorzystaj w pełni możliwości karty Krzywy
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne