Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ustawianie szybkość w programie BitComet 1.37 wysyłania danych

Ściana  Ustawianie szybkość w programie BitComet 1.37 wysyłania danych
Witam, mam pytanie jak ustawić ręcznie w programie BitComet wersja 1.37 x64 szybkość wysyłania danych ???
Mam neta 120 Mb/s z UPC dzwoniąc na obsługę klienta powiedziano mi że szybkość wysyłania to max 10 Mb/s tylko jak to ustawić bo nawet jak w programie mam ustawione pobieranie i wysyłanie na nieograniczone to i tak wysyła max 1280 - 1300 kb/s a chciałbym aby np. ustawić 5000 lub 8000 kb/s podobno tak twierdził pracownik że wszystko zależy od programu na którym działamy bo u nich w kablu prędkość wysyłania jak wspominałem jest do 10 Mb/s , będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu wyżej opisanego problemu , pozdrawiam.
https://forum.pcformat.pl/Zasady-regulki-instrukcje-i-wskazowki-t
[Mod]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Ustawianie szybkość w programie BitComet 1.37 wysyłania danych
130KB/s=10Mb/s
Wysyłasz z maksymalną prędkością.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Ściana  RE: Ustawianie szybkość w programie BitComet 1.37 wysyłania danych
Nie 130kb/s a jak wspomniałem 1280 max 1300 kb/s idzie wysyłka pobieranie potrafi nawet 10 razy tyle czasami sam jestem w szoku.

Prędkość wysyłania
[Mod]
Jedno zero się nie wcisnęło. 1300 KB/s (bo prędkość w Bitcomet pokazuje się w kiloBAJTACH na sekundę) = 10400 Kb/s (kiloBITÓW na sekundę) = ok 10 Mb/s (megaBITÓW ne sekundę). Czyli wysyłasz ze swoją maksymalną prędkością 10 Mb/s.

A jaki jest twój problem? Chcesz te prędkość ograniczyć, bo za dużo łącza zabiera?
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Nie właśnie chciałem przyspieszyć aby można było szybciej pobierać ode mnie.
Bo pobiera np. 100 peerów i pobierają po 30 max 50 kb/s a teraz przyszła mi taka myśl.
Czy nie można ustawić w programie aby pobierało tylko powiedzmy 5 max zamiast tych 100 peerów wówczas ich szybkość pobierania by się zwiększyła i to z dużą poprawą.
Lecz gdy tak zrobię w programie np. zablokuję adresy dane IP na godzinę to niby się transfer wysyłki zwiększa lecz zaraz nowe adresy dochodzą i tak w kółko.
Wówczas niema to przecież sensu aby tak robić , jest może jakiś inne rozwiązanie tego problemu czy bez szans ???
[Mod]
Programy: Polecane / Nowe / Inne