Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Usunięcie programów

Usunięcie programów
Witam.

Mam problem z usunięciem kilku programów. Zaczęło się tak, że nie mogłem usunąć folderu (pokazywało że nie mam uprawnień, pomimo to, że jestem na koncie administratora). Zacząłem szukać rozwiązania w internecie. Część użytkowników proponowała Unlockera, którego też zdecydowałem się pobrać. Okazało się, że tego programu już nie ma i znalazłem alternatywę na Dobrych Programach - IObit Unlocker. Pobrałem (oczywiście z linków bezpośrednich), instaluję, odchaczam wszelaki syf (pomimo linku bezpośredniego domyślnie był zaznaczony) i co? Oprócz tego Unlockera zainstalował się IObit Uninstaller i IObit Advanced SystemCare Ultimate 8.

Koniec końców folderem przestałem się jakoś przejmować, a wyszło, że jakoś go udało się usunąć samemu, odinstalowałem IObit Unlockera. Ale tylko Unlockera... Po wybraniu opcji odinstalowania IObit Advanced SystemCare Ultimate 8 na chwilę na pasku zadań się coś pojawia (program bez ikony), po czym znika (żadne okno się nie wyświetla). Przy próbie deinstalacji IObit Uninstallera pojawia się błąd znany mi już z prób usunięcia folderu (brak uprawnień).

Próbowałem usunąć to CCleanerem, ale dzieje się to samo. Komputer przeskanowałem G-Data - nic nie wykrywa, sam już nie wiem co robić oprócz formatu. A, właśnie. Przywracałem system z punktu przywracania z 27.05.2017r., ale przywracanie nie powiodło się (ale po nim dało się usunąć folder). Jeżeli ktoś wie co należy robić byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Nie dziw się że nie otrzymałeś do tej pory odpowiedzi - twojego tekstu w jego pierwotnej postaci po prostu nie można było zrozumieć (trochę poprawiłem twoją "pisaną jednym tchem" narrację).
broda99

.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: edge
RE: Usunięcie programów
Przedstaw komplet logów: http://forum.pcformat.pl/Problem-z-rekla...owe-logi-t .
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Już nie trzeba. Po 2h kombinowania udało się to odinstalować. Antywirus chyba dał te programy do kwarantanny czy coś i przez to blokował m. in. ich odinstalowanie. Po wyłączeniu antywirusa udało się odinstalować ten syf. Mimo wszystko bardzo dziękuję za chęć pomocy. Wesoły
 System operacyjny: ios Przeglądarka: safari
Skoro problem rozwiązany - wątek zamykam.
broda99

.
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne