Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Uszkodzona płyta główna

Uszkodzona płyta główna
Witam, wiem że jestem idiotą i nie musicie mi już tego powtarzać, ale do rzeczy. Kupiłem w zeszłym tygodniu na techplanet:

Celeron G550, Asrock h61m-s, 4gb ram ddr3, Aerocool 450W, Dysk 500Gb i Radeon 4850 i obudowe Gembird ML2.

I teraz to co było jedną z najgłupszych rzeczy jakie zrobiłem w życiu, mianowicie zacząłem to samemu składać, bo na techplanet nie mogłem znaleźć tej opcji żeby mi go złożyli. Tak więc zaraz po odebraniu przesyłki zacząłem go składać a że był to mój pierwszy raz i robiłem to bez żadnego poradnika to musiało to pójść nie tak. Ogólnie wszystko byłoby chyba dobrze, tylko nie przykręciłem do obudowy tych śrubek co się przykręca do obudowy pod płyte główną, żeby spód mobo nie stykał się z obudową. I po odpaleniu coś na mobo się spaliło.

http://i47.tinypic.com/ngotop.jpg

I teraz mam pytania: czy jest duża szansa, że prócz płyty uszkodziło się jeszcze coś ? Bo nie mam żadnego innego komputera żeby sprawdzić reszte podzespołów.

Szansa że naprawią mi ją na gwarancji jest dosyć mala ?

Myślicie, że ktoś by chciał może tą uszkodzoną płytę kupić ? Albo czy może da się ją naprawić ?

Co ewentualnie polecilibyście mi żebym zrobił, żeby wyjść z tej sytuacji jak najmniejszym kosztem ?

Pozdrawiam, proszę o pomoc.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
zepsuta plyta g31m3 msi