Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Używana karta do zestawu

RE: Używana karta do zestawu
Marka jest Polska a że robią to Chińczycy to pół świata Chiny robią. Co do jakości masz jakieś potwierdzone przypadki? Czy tylko oskarżasz bo nie lubisz tej firmy? Z testów na YT może i kupionych jakość nie jest zła - daj dowody a zmienię zdanie i jeszcze wam przyklasne, bez tego dla mnie jesteście po prostu 2 uprzedzonymi gostkami którzy szkodzą polskiej marce.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
ta ... to polecaj sobie dalej zasilacze które nie mają nawet kompletu zabezpieczeń . Łącznie z supremo fm2 - flagowcem producenta ... także na prawdę jest się czym CHWALIĆ :p
Uprzedzony jestem do modecooma . SPC traktuje uczciwie , mają super chłodzenia przyzwoite obudowy w niskiej półce ale zasilacze na pograniczu czarnej listy .

test vero m1 i m2 był nawet na jonnyguru ... ale oba są już zdjęte
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Cytat:Marka jest Polska a że robią to Chińczycy to pół świata Chiny robią.

Człowieku przecież ci pisałem że to że produkują w Chinach to jest dla mnie akurat najmniejszy  problem . Ale ty jak to ty doczepisz się jakiejś jednej wypowiedzi a potem rzucasz jako argument  . Co innego produkować w Chinach swoje własne projekty a co innego sprowadzać myśl techniczną braci z dalekiego wschodu . Seasonic, FSP czy Chiftec też produkują w Chinach ale właśnie PRODUKUJĄ SWOJE projekty zlecają chińczykom że ma być tak i tak i z tych i tych materiałów . A co ważniejsze KONTROLUJĄ czy ich przyjaciel ze wschodu w wała nie robi . Oczywiście tym firmom też zdarzają się wpadki wadliwe serie jak każdemu ale dzięki kontroli jakości wpadki są rzadsze i mniej poważne w skutkach dla użytkowników niż wpadki SPC . Bo lepiej jeśli zasilacz działający nie prawidłowo po prostu się wyłączy i już nie włączy tak jak mój nieodżałowany Seasonic S12II niż spali kartę ! :

http://overclock.pl/articles/show/id/627...550-w-test

I to tak się zachowuje sztuka recenzencka . To jaki chlam idzie do zwykłych ludzi skoro oni nie potrafią ogarnąć nawet tego co wysyłają jako było nie było swoją reklamę . 

Tu kolejny :

https://www.youtube.com/watch?v=80t3w4AbjbY

Oczywiście ty te przykłady znasz ale dalej wolisz wierzyć że oni wszystko poprawili i teraz to już będzie super . A ja ci mówię że oni co najwyżej bardziej ogarniają recenzenckie egzemplarze . Ludziom dalej trafia się chłam widziałem popalone Supremo poważnie popalone . Tylko że te sprawy jeśli już wyjdą do opinii publicznej to są szybko tuszowane przez SPC, a ja miałem nawet zdjęcia popalonych Supremo i płyt z popalonymi sekcjami zasilania tylko po którymś formacie gdzieś to trafiło . Aczkolwiek podejrzewam że ciebie i tak by to nie przekonało . Bo gdyby było inaczej to zastanowiłoby cię np to dlaczego SPC CIĄGLE coś musi poprawiać że nie zrobią raz a porządnie . Może nie zrobią bo de facto sami nie wiedzą co Chińczyk spieprzył tym razem . Ponieważ nie wiedzą co tak na prawdę sprzedają .

Ostatnio coś chyba z AIO było pompy rzęziły czy tam coś ciekło ? Nie będę dywagował bo temat AIO mnie nigdy nie interesował tylko coś tam przelotem czytałem . 

Tak czy siak chłodzenia CPU mam dwa od SPC i złego słowa nie powiem . Ale chińskiego zasilacza firmy SAMA NIE KUPIĘ ! 
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły
vero m1 na johnyguru dobitnie pokazło że nawet te zabezpieczenia co są to nie działają lub działają za późno. Wcześniej deusy. Potem kant z enduro FM1 gdzie okazało się że wersja 550w i 650w różni się OBROTAMI WENTYLATORA ... wewnątrz to samo ! potem ciekawostki o supremo m2 wypływały i próbowali to załatać rewizją V2 ...

również widywałem supremo m2 i vero m2 z wylanymi kondensatorami albo zimnymi lutami .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
dobra, ja sie nie żaliłem ani nie chwaliłem tylko mówiłem o moim zasilaniu, moje pieniądze moje straty, bez sensu te dyskusje ....
AMD jest lepsze niż Intel.
Każdy ma swoje zdanie jednak ja kibicuję czerwonym. Mają lepsze podejście do klienta a Intel robi wszystko, aby zarobić.
Monte ty powinieneś dorabiać jako wróżbita bo te twoje teorie to pewnie z kryształowej kuli masz? Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ja nie każe wam tego polecać, ale już męczą mnie te wasze komentarze że to najgorszy badziew. Spc robi przeciętniaki, w danej cenie bez problemu można znaleźć lepsze i gorsze zasilacze.
Cytat:Monte ty powinieneś dorabiać jako wróżbita bo te twoje teorie to pewnie z kryształowej kuli masz? 

Jeszcze bezczelnie sugerujesz że kłamie czy co ? Teraz to już przeginasz naprawdę  . Ja wiem co widziałem i jeśli sugerujesz mi kłamstwo to to udowodnij . A jak nie odpuść sobie takie teksty . Wróżbitą nie jestem ale WIEM że SPC w skrajnych przypadkach upalały kompy . Zresztą przykład ci podałem w pierwszym linku ale ty widzę ignorujesz wszystko co nie zgadza się z twoimi teoriami . Gdybyś przegrzebał internet elektrodę,discordy czy chociażby to wspomniane johnyguru to byś znalazł nie jeden taki przypadek .   A sorry zasilacza który upala kartę nawet przy niepełnym obciążeniu nie można nazwać przeciętniakiem bez jaj ! 

Czy wszystkie SPC palą się tak efektownie ? Na pewno nie część będzie chodzić ale jak pisałem ja nie mam szklanej kuli żeby stwierdzić czy dany egzemplarz akurat jest ok  . Tak samo nie jestem w stanie stwierdzić na 100% że każdy no name zaraz spali pół komputera . Ale czy to znaczy że mam wsadzać komuś jakiś zasilacz firmy "krzak " do komputera "Bo może ten akurat zadziała "  ? 

Dla mnie SPC w przypadku zasilaczy to jest firma "krzak " z lepszą reklamą bo praktycznie z każdym modelem tej firmy były mniejsze lub większe  problemy z częścią Vero L1/ Deus M1/ nawet wychwalane pod niebiosy Supremo M2 wszystkie miały przypadki uwalania komputerów w mniejszym lub większym stopniu . A zasilaczy które przy uszkodzeniu potrafią uwalić kompa nie nazywajmy przeciętniakami . Bo to już nadużycie . 

pieterman09At Jak pisałem praktycznie wszystko u nich ma V1/V2/V3 tak jakby nie można było zrobić raz a porządnie żeby w końcu się ludzie nie mieli czego doczepić . Chyba że oni rzeczywiście nawet nie testują tego co sprzedają a pierwszymi "królikami doświadczalnymi " są klienci kupujący nowy model . No i jak tu takiej firmie ufać ?
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły
Czytanie ze zrozumieniem boli co ? Mówimy w tym temacie o L2 czyli średniaczek i tyle w temacie. Każda firma ma swoje lepsze i gorsze produkty - każda też zaliczyła jakieś wpadki.Wystarczy zachować odrobinę obiektywizmu.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Tylko że SPC tych wpadek ma wyjątkowo dużo jak na firmę która mimo wszystko jest niszowa . I wybacz nie pisz mi że nie jestem obiektywny skoro sam skupiasz się na jednym modelu który im jako tako wyszedł . I co to ma dowodzić ? Nawet Tracer czy Modecom ma przyzwoite modele z oficjalnymi certyfikatami . Czy to znaczy że mamy zdjąć te zasilacze od razu z "czarnych list " i "obiektywnie " ignorować przypadki uszkodzeń sprzętu przez ich inne konstrukcje . Czy tylko SPC ma dostawać taki kredyt zaufania tylko dlatego że to "polska marka " .

Ja pamiętam jak ta marka startowała to sam byłem pozytywnie nastawiony myślałem że to będzie drugi Goodram ( który notabene w Chinach nie produkuje ) dobre tanie produkty na światowym poziomie . No ale się przeliczyłem . Szybko okazało się że to żaden producent tylko importer który kupuje chińskie projekty ( w większości przypadków ) że oszczędza na kontroli jakości że jego zasilacze mogą być w skrajnych sytuacjach nawet dla sprzętu niebezpieczne . Oczywiście pracownicy SPC udzielali się w internecie i wszystkiemu zaprzeczali ( częściowo nieoficjalnie ) ale jednak różne kwiatki od tych NIEZALEŻNYCH portali wychodziły zresztą od samych użytkowników też . Wersje V2/V3 jakby nie można było zrobić raz porządnie . Polityka "zamykania ust " przez kupowanie forów i recenzentów . Tak nie zachowuje się poważna firma .
Mi wystarczyło kupić gotowca z Vero L1 by nigdy nie polecić zasilacza od tych złodzieji wylane kondensatory po gwarancji, również widziałem spalony 8350k z socketem czarnym jak smoła na zdjęciu to pokazuje prawde o kupowaniu chińskiej produkcji samy i przeklejaniu loga. Ja nie stety nie jestem w stanie nazwać tego zasilaczem i nigdy nie polecę nie sprawdzonego producenta co z tego że dadzą japońskie kondensatory, wysoka sprawność, dc-dc, jak zasilacz jest beznadziejny elektronicznie, zabezpieczenia są do ***** i ma beznadziejna kontrolę jakości (gdzie połowa tańszych zasilaczy ma podstawowy działający komplet). Po ujzeniu wylanych kondensatorów postanowiłem wymienić zasilacze w całej rodzinie na normalne nie chińskie. Zasilacz to podstawowa rzecz każdego komputera jest jak serce u człowieka i nie dawał bym chińskich produkcji SAMA do komputera pod nazwą silentiumpc. A ludzie się słuchają kogoś typu "techlipton" czy innym ludzią którzy się sprzedali silentiumpc a nie mają pojęcia o zasilaczach i scernajuszu firmy. Również potwierdzę zatuszowywanie spraw z zasilaczami spc pisałem z jednym pracownikiem bo się klocilem z kimś jaki zasilacz dać i nikt nie wiedział o sprawie sądowej że spalonym supremo i to jest normalne bo takie rzeczy by mogły wpłynąć mocno na sprzedaż zasilaczy spc dlatego nikt nie wie jakie to jest zło. Oczywiście nie chce nic mówić że wszystkie produkty to zło wkońcu robią nie najgorsze chłodzenia "powietrzem"! (nie wodne), dobre klawiatury mechaniczne, obudowy na biedaka mogą być, oraz jeden zasilacz od nich im się udał ale tylko jeden... Nie rozumiem jednego po co się kłócić skoro jest sporo marek które robią zasilacz i nie są krzakami a sprawdzonymi konstrukcjami w dobrej cenie.
Pamiętaj jaki kupujesz zasilacz firma szajs krzak (SilentiumPC) nie wchodzi w gre! Skutki kupowania szajskich zasilaczy produkcji SAMA
Z problemami z temperaturą po zakupie intela nie pomagam odpowiedź jest prosta! SPRZEDAJ LUB OSKALPUJ ZANIM BĘDZIE ZAPÓŹNO!
Programy: Polecane / Nowe / Inne