Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Używany laptop do 1200 zł

Używany laptop do 1200 zł
1. Ile chcesz przeznaczyć na laptopa? 1200 zł

2. Wielkość matrycy(w calach) minimum 14 cali

3. Do czego będzie wykorzystywany? (np. gry*, grafika 3d, internet) Laptop będzie potrzebny do nauki i do programu autocad2 (studia)

4. Czy musi być z systemem? Nie

5. Czy zwracasz uwagę na wykonanie oraz kulturę pracy(głośność/temperatury)? Nie

6. Dodatkowe uwagi (np. preferowany rodzaj matrycy)
 System operacyjny: ios Przeglądarka: safari
RE: Używany laptop do 1200 zł
Może powiesz coś więcej co w tym AutoCadzie robisz ? Czego potrzebujesz ? Procesor,ram,grafika ? Nie znam tego programu nie wiem jakie ma realne wymagania . Do 1200 zł to jedynie używki mają sens tak naprawdę najlepiej poleasengówki tylko że one mają w 99% zintegrowaną grafikę nie wiem czy integra ci wystarczy do tego co robisz . Określ potrzeby trochę dokładniej .

Na pewno nówki ( o ile w ogóle coś znajdziesz ) nie nadają się do niczego trzeba rozglądać się po używkach .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Raczej jakieś podstawowe rzeczy typu rysunek techniczny itp. Właśnie myślałem tylko o używanych i poleasingowych bo w tej cenie moim zdaniem to nie ma co nawet szukać nowego laptopa.
Jeśli integra ci starczy to z 14stek :

Dell E7450/ E5450

Lenovo T440/T450

Z większych 15stek :

Dell E5530/E5540 E6530/E6540

Lenovo T 530/540 L530/L540

Jak widzisz propozycji sporo podaż jest duża więc coś dobierzesz i na pewno wyjdziesz na tym lepiej niż zakup nowego laptopa nawet za 2 tyś dzisiaj .

Moim zdaniem szukaj co najmniej I5ki z matrycą 1080p najlepiej IPS resztę wszystko można rozbudować chociaż branie dziś laptopa z HDD jest bezsensu więc szukałbym już na start z chociaż z małym SSD . 8 GB ram też by ci się przydało bo na 16GB w tym budżecie to raczej nie masz co liczyć .

Ewentualnie

HP 840 G2/G3 często są tańsze od wyżej wymienionych a wcale nie gorzej wykonane . Tylko nie wiem jak w nich z matrycą bo w moim 6360b jest tragiczna ale w sumie stary model to może poprawili musisz na recenzję zerknąć .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Procesora 4 rdzeniowego w tej cenie raczej nie znajdę? I czy przy dellu e7450 celować bardziej w i5 czy i7? Z góry dzięki za odpowiedz
Przy prockach u tej generacji różnica i7 a i5 jest dość mała i nie ma co szukać na siłę .
A 4 rdzenie w tej kasie nie znajdziesz raczej , ewentualnie jakiś gamingowy ma i7 2gen qm ale ja bym i tak się w starą gsmingówke nie pakował bo to zbyt awaryjny sprzęt .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Na siłę znajdziesz, lecz ceny nawet używanych biznesówek poszły do góry.
Szukasz pomocy z wyborem laptopa? >>Napisz do mnie<<
Jestem równiez na GG: 1484081 oraz facebooku link w moim profilu
Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2021 r. - LINK ✅
Zanim napiszesz do mnie PW sprawdź czy masz uruchomione w swoich ustawianiach wiadomości prywatne, inaczej nie będę mógł odpisać.
Fujitsu LifeBook E743 i7-3632QM 8GB 240GB SSD 1600x900 Klasa A- Windows 10 Home

Co myślicie o tym laptopie? Ma 4 rdzeniowy procesor. Tylko szczerze to producent mnie nie przekonuje, ale wole się was zapytać bo może akurat będzie dobry. Z góry dzięki za odpowiedz.

AtEdit
Jeszcze znalazłem coś takiego:
Fujitsu LifeBook E744 i7-4702MQ 8GB 240GB SSD 1600x900 Klasa A- Windows 10 Home
Te lapki od Fujitsu w tym przedziale cenowym według mnie prezentują się całkiem przyzwoicie.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
Nie mogę NIC powiedzieć o Fujitsu bo nigdy nie miałem żadnego w rękach . Dość niszowa marka wśród laptopów typowo konsumenckich właściwie z tego co widze nie spotykana . Mi się firma bardziej kojarzy z aparatami ew telewizorami . Chociaż z tego co tak teraz kojarzę było coś takiego kiedyś jak Fujitsu Siemens ale co do jakości też nic powiedzieć nie mogę bo do czynienia nie miałem .

Programy: Polecane / Nowe / Inne