Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Vista Inspirat 2 !!

RE: Vista Inspirat 2 !!
Witam, zachęcona opiniami na forum, pobrałam Vista Inspirat 2... Niestety nie mogę powiedzieć, że jest super, bo nie mam szansy się o tym przekonać! Podczas instalacji, praktycznie na początku wyskakuje mi komunikat za komunikatem - pierwszy z nich dodaję tu, reszta to tylko końcówka pliku się zmienia... Dlaczego?! Ktoś miał taki problem? Jak to rozwiązać? Tyle osób to instaluje bez problemu... co u mnie jest nie tak? Mam Windows XP Professional SP2.

[Obrazek: instalacjainspirat.png]

Uploaded with ImageShack.us
Ok sama sobie poradziłam Wesoły Ten wątek chyba umarł śmiercią naturalną.
Problemem był brak restartu komputera po aktualizacji antywirusa. Po tej czynności, zezwalając na instalację antywirusowi wszystko poszło sprawnie i zgadzam się - program super! Wszystko elegancko się prezentuje i działa bez zarzutu.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Vista Inspirat 2 !!
Nie instaluj tego.
[Obrazek: IQ62PqV.png]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
vista inspiratvista inspirat 2vista inspirat 2 opinievista inspirat 2 plvista inspirat 2 nie zmienił menu stratvista inspirat 2 najnowsza wersjawłaściwości ekaranu vista inspirant 2 pack vista inspirat czym jest zrobionyopera 2cofinginspirat 2