Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

WYGRAJ oficjalną książkę o świecie gry Cyberpunk 2077

WYGRAJ oficjalną książkę o świecie gry Cyberpunk 2077
Fani futurystycznej, tętniącej życiem metropolii Night City mogą już odkrywać jej historię, poszczególne dzielnice oraz gangi.
http://www.pcformat.pl/News-WYGRAJ-oficj...77,n,23386
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: WYGRAJ oficjalną książkę o świecie gry Cyberpunk 2077
Rok 2020 jest rokiem specyficznym. Wszyscy cieszymy się, że się powoli kończy. Cieszę się, że grudniowa premiera gry Cyberpunk 2077 przypada na koniec tego dziwnego roku. Dzięki temu będę mógł zamknąć rok z przytupem i zapamiętać choć jego końcówkę z czymś, co za sprawą gry dostarczyło mi wiele dobrych emocji. Taki reset świata dobrze mi sprawi Wesoły
 System operacyjny: windows_98_nt
Cyberpunk 2077 jest tytułem który może zmienić postrzeganie naszego świata. W grze będzie odzwierciedlone jak może za kilkadziesiąt lat wyglądać obecny świat, w którym kierunku zmierzamy jako cywilizacja która ciągle się rozwija technologicznie. Niesie to ze sobą szereg zagrożeń i jak również wyzwań dla ludzi którym przyjdzie żyć w takim świecie. Gra może być fenomenalnym rodzajem teleportacji dla tych z nas którzy nie koniecznie dożyją do tego roku, a chcą zobaczyć i wczuć się wirtualnie w świat do którego pędzimy. Ja napewo chcę być przygotowany i to poczuć, nie zależnie od tego czy będzie mi dane dożyć tego roku. Dlatego czekam na ten tytuł!
Cyberpunk 2077 to najbardziej oczekiwana gra w historii. Nigdy wcześniej nie miałem styczności ze światem Cyberpunka, więc mnie to wszystko niesamowicie intryguje. Modyfikacja ciała i zwiedzanie bardzo różniących się od siebie dzielnic Night City brzmią bardzo ciekawie. Super będzie zanurzyć się w świecie mi nieznanym i poznać to mroczne miejsce. Z ogromną przyjemnością przejdę całą grę i idealnie zakończę ten rok. Premiera gry Cyberpunk to dla mnie prawdziwa „wisienka na torcie”.
Cyberpunk 2077 jest najbardziej wyczekiwaną przeze mnie grą. Jej premiera była kilka razy przekładana co teraz wzbudza we mnie nadzieje że będzie na prawdę dopracowana i ciekawa. Z niecierpliwością czekam na premiere.
Wiedźmin wciągnął mnie po samą szyję. Ciekawy jestem jak wciągnie mnie świat przyszłości. Jeśli mój komp nie uciągnie grafiki - to chętnie posłucham ścieżki dźwiękowej czytając książkę którą wygram.
Na premierę Cyberpunka czekam, gdyż w zupełności ufam CDP, że dostarczy mi najwyższej jakości produkt. Przy okazji Wiedźmina pokazali, że ze wszystkich aktualnie wiodących game developerów, mają najlepsze i najbardziej fair podejście do graczy. To będzie wspaniała przygoda w Night City - jestem pewien.
Night city jest idealnym miejscem dla mnie! Myślę, że idealnie się tam odnajdę. Jestem pewien, że CD Project Red nas nie zawiedzie i Cyberpunk stanie się kultową grą. Lecimy palić miasto!
Cyberpunka wyczekuję z niecierpliwością, gdyż jestem bardzo ciekawy wizji przyszłości jaką zaprezentują twórcy. Nie sposób nie wspomnieć o zapowiadanym ogromie możliwości personalizacji i eksploracji. Seria gier z uniwersum Wiedźmina pokazała, że CD Project Red zna się na tworzeniu gier, co staję się dodatkową zachętą do ogrania tego tytułu i zanurzeniu się w szalonym świecie Night City.
Jestem bardzo ciekawy, jak wygląda świat NightCity. Bardzo bym chciał przenieść się do tego miejsca już z minimalną wiedzą na temat Cyberpunka2077. Już niedługo kupuję grę od znakomitego producenta gier - CD Project RED, oni nie raz pokazali, że można tworzyć gry rewelacyjne.
Uważam, że będzie to gra dekady ,a ta książka jest "wisienką na torcie". Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających mój komentarz. Wesoły
Programy: Polecane / Nowe / Inne