Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

WYSIWYG Web Builder 4.5 - pytania i odpowiedzi

RE: WYSIWYG Web Builder 4.5 - pytania i odpowiedzi
Witam.

Na początku mojej przygody z tym programem napotkałem już problem. Tworzę sobie stronę główną, następnie ją klonuje i coś tam zmieniam. Później do strony głównej dodaje z menu nawigacji przycisk i przypisuje mu, aby po naciśnięciu przechodziło do mojej podstrony oczywiście z opcją "wewnętrzna strona internetowa". Później odpalam tę stronę i klikam w ten przycisk na niej, po czym wyskakuje mi komunikat "Strona internetowa nie została znaleziona". (Edycja) Musiałem dopiero wybrać opcje opublikuj i zapisać do folderu jakiegoś, ale dlaczego nie działa to jak daję podgląd podczas projektu?

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Ściągnąłem trialową najnowszą wersję WYSIWYG Web Builder
Jestem całkowitym amatorem w tworzeniu stron www.
No i pojawił sie pierwszy problem ( nie mam samouczka po polsku).
Może któryś z kolegów będzie tak wspaniałomyślny i mi pomożeSmile
Otóż:
1. Mam na górze strony pasek z logo, po prawej jakieś manu a na środku duże okno.
Chciałbym aby klikając na dowolny przycisk z manu, wywołana podstrona ładowała się w tym oknie. Nie mam problemu, żeby po kliknięciu na przycisk manu ładowała się nowa strona na całym ekranie. Ale ja chciałbym aby pasek z menu, logo, tło były constans a nowa strona żeby otwierała się w tym oknie. Kompletnie nie wiem jak to zrobić.
2. Jesli strona będzie już zrobiona, to nowości nanosi się poprzez edytor czy mozna stworzyć jakiś cms, żeby logować się na serwerze i tam poprawiać?
Z góry dziękuję za pomoc

[Obrazek: 8800655800_1386663955.png]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Świetne forum Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
wysiwyg web builder podstronyformularz kontaktowy wysiwygstrona nie widzi zdjęcia z serwera wysiwyg web builderwysiwyg web builder pc formatwysiwyg web builder jak dodać linkproblem wysiwyg nie pojawia się strona w podglądzieweb builder polskie znakiWYSIWYG Web Builder wysiwyg web builder panel logowaniajak stworzyć dodawanie komentarzy w wysywig