Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wadliwa karta graficzna

Question  Wadliwa karta graficzna
Witam.

Dokonałem dzisiaj zakupu nowego komputera i jestem niestety bardzo rozczarowany. Przerzuciłem się z Procesora 2.7 Ghz na Intel I3-2100 i karty Graficznej z 512 Mb do 1 Gb. Wydaję mi się że coś jest nie tak z kartą graficzną. Podczas grania zużycie procesora to jedyne 25% a karta grzeje się potwornie, aż parzy. Komputer testowałem na grze Rust w którą grałem także na starym komputerze i ku mojemu zdziwieniu Gra chodzi jeszcze gorzej niż na starym... Osiągam jedynie 8 FPS. Nie wiem co robić. Komputer jest złożony z części używanych. Proszę o jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam. Oczy
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Wadliwa karta graficzna
Jaką kartę miałeś a jaką masz teraz?
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
(04.06.2015, 00:35)muflon37 napisał(a): Jaką kartę miałeś a jaką masz teraz?

Niestety nie jestem w stanie powiedzieć jaka była stara karta ale obecna to ATI radeon HD 4600 series.
A tak dokładniej bo ta rodzina ma dwie karty, obydwie zresztą słabe i nadające się do biura.
(04.06.2015, 00:49)muflon37 napisał(a): A tak dokładniej bo ta rodzina ma dwie karty, obydwie zresztą słabe i nadające się do biura.

Podaje screen. Do biura mówisz? Czyli co powinienem zrobić? Zwrócić ten komputer? Bo kupiłem go z myślą wyłącznie o graniu w wolnych chwilach a nic nie działa jak powinno...

Załączone pliki Miniatury

Granie nawet na 4670 to pomyłka. Mam w jednym z komputerów 4850 kartę wydajniejszą od 4670 o przynajmniej 35-45% i granie nie jest już zbyt przyjemne, w niskich rozdzielczościach jakoś sobie radzi ale bez rewelacji.
Programy: Polecane / Nowe / Inne