Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Wady TV SHARP LC-40L822E AQUOS LED QUATTRON

RE: Wady TV SHARP LC-40L822E AQUOS LED QUATTRON
Pierwsza sprawa - żaden salon Ci nie kibicuje. Oni mają Cię gdzieś. Dałeś kasę? To se radź. Pewnie za plecami Cię nieźle obgadują. NIGDY żaden sprzedawca nie interesuje się interesem klienta. Tylko jego kasą. I powiedzą Ci WSZYSTKO, co chcesz usłyszeć, żeby się do Twojej kasy dobrać.
Druga sprawa - na jakiej podstawie twierdzisz, że tylko ten telewizor potrafi kolor czarny wyświetlić, jako czarny, i że nie ma lepszego? Sharpy znane są z tego, że WPRAWDZIE mają dobre matryce (bo japońskie), ale za to mają bardzo mało opcji. A już na pewno nie są całkowicie uniwersalne.
Pozdrawiam.
Ajgor
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
(02.01.2011, 14:09)Ajgor napisał(a): Pierwsza sprawa - żaden salon Ci nie kibicuje. Oni mają Cię gdzieś. Dałeś kasę? To se radź. Pewnie za plecami Cię nieźle obgadują. NIGDY żaden sprzedawca nie interesuje się interesem klienta. Tylko jego kasą. I powiedzą Ci WSZYSTKO, co chcesz usłyszeć, żeby się do Twojej kasy dobrać.
Druga sprawa - na jakiej podstawie twierdzisz, że tylko ten telewizor potrafi kolor czarny wyświetlić, jako czarny, i że nie ma lepszego? Sharpy znane są z tego, że WPRAWDZIE mają dobre matryce (bo japońskie), ale za to mają bardzo mało opcji. A już na pewno nie są całkowicie uniwersalne.

Po pierwsze w Salonie to pracują moi znajomi i sami zostali zaskoczeni tymi wadami które im zgłosiłem, bo ja ten sprzęt nieżle testuję - spoko.Od lat miałem zawsze nowinki techniczne no i tak trochę zawodowo elektroniką się parałem.Wiem że idealnego sprzętu nie ma, ale należy dążyć do doskonałości.Bo jak by wyglądał postęp ludzkości.
Ale jeśli nie znalazłem bratniej duszy z takim samym problemem na tym Forum, to może dobrze, bo jest nadzieja że kogoś odwiodłem od zakupu, uświadamiając że drogi sprzęt nie zawsze spełnia oczekiwania.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i oby Nowy Rok obfitował wam w niespodzianki tylko pozytywne.Hej
 System operacyjny: macos Przeglądarka: safari
Ja mam SHARP LC-22LE320E. I u mnie napisy są wyświetlane. Jeżeli napisy są niekompatybilne pojawia się ikonka -chmurka z czerwonym krzyżykiem. Jeżeli napisy są zgodne - pojawia się chmurka i napis OFF. Po włączeniu ( przycisk na pilocie subtitle ) napisy są na ekranie. Program o którym wspomniałem służy do konwersji napisów np. z formatu .txt na wspomniany .srt a nie do wklejania do filmu.
Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
No wiesz. Na tym forum zazwyczaj ludzie pytają o telewizory (lub inny sprzęt), ZANIM je kupią Wesoły A my staramy się doradzić w miarę naszej wiedzy i własnego doświadczenia. Czasem przy tym wynikają niezłe kłótnie Wesoły
Jeśli w sklepie pracują Twoi znajomi, to może i nie mieli złych zamiarów Wesoły Ale może w takim razie mogą Ci ten telewizor wymienić na inny...
Pozdrawiam.
Ajgor
(02.01.2011, 14:36)~Anonim napisał(a): Ja mam SHARP LC-22LE320E. I u mnie napisy są wyświetlane. Jeżeli napisy są niekompatybilne pojawia się ikonka -chmurka z czerwonym krzyżykiem. Jeżeli napisy są zgodne - pojawia się chmurka i napis OFF. Po włączeniu ( przycisk na pilocie subtitle ) napisy są na ekranie. Program o którym wspomniałem służy do konwersji napisów np. z formatu .txt na wspomniany .srt a nie do wklejania do filmu.
Pozdrawiam.
Przykre, ale prawdziwe - srt też nie działa.SHARP POLSKA natomiast proponował nie dodanie pliku tekstowego do pliku wideo,lecz aby programowo wkleić do filmu komputerowo.Uznasz to chyba za kuriozalną radę.Taka Firma i taki blamaż
Zgadzam się z Tobą. Wklejanie napisów do filmu wg mnie to nieporozumienie przy obecnym stanie techniki (elektroniki). Oglądałem pilota (obrazek z netu) Twojego modelu i nie zauważyłem, żeby był taki przycisk - subtitle. Być może ten model rzeczywiście nie był przewidziany do wyświetlania napisów :-( . Chyba jedyne co Ci pozostaje to czekać na upgrade, w którym ta funkcja będzie. Ja kupując mój model nawet nie patrzyłem na tą funkcję. Chciałem full HD, mały pobór energii, i tuner DVB-T. Ogólnie jestem b. zadowolony bo spełnia moje kryteria. Mała przekątna bo tv stoi w małym pokoju.
Sharp, Sony, Philips - myślę, że każdy model ma niedopracowany w jakimś stopniu soft, co przekłada się na walory użytkowe. Co zrobić takie czasy.
Pzdr.
(02.01.2011, 17:15)~Anonim napisał(a): Zgadzam się z Tobą. Wklejanie napisów do filmu wg mnie to nieporozumienie przy obecnym stanie techniki (elektroniki). Oglądałem pilota (obrazek z netu) Twojego modelu i nie zauważyłem, żeby był taki przycisk - subtitle. Być może ten model rzeczywiście nie był przewidziany do wyświetlania napisów :-( . Chyba jedyne co Ci pozostaje to czekać na upgrade, w którym ta funkcja będzie. Ja kupując mój model nawet nie patrzyłem na tą funkcję. Chciałem full HD, mały pobór energii, i tuner DVB-T. Ogólnie jestem b. zadowolony bo spełnia moje kryteria. Mała przekątna bo tv stoi w małym pokoju.
Sharp, Sony, Philips - myślę, że każdy model ma niedopracowany w jakimś stopniu soft, co przekłada się na walory użytkowe. Co zrobić takie czasy.
Pzdr.

Jest, jest opcja napisy przy filmie z USB - ale nie ma możliwości zmienić tych " - - " kresek na cokolwiek
"Jest, jest opcja napisy przy filmie z USB - ale nie ma możliwości zmienić tych " - - " kresek na cokolwiek "

Jeżeli jest taka opcja to ja bym szukał możliwości odtwarzania do skutku. W tym programie który podawałem do konwersji napisów jest wiele formatów. Być może to inny format jest widziany przez Twój tv. Ja ze swoim też trochę walczyłem. Pokazywała się ikonka z krzyżykiem a nie wiedziałem dlaczego . Dopiero jak poczytałem na forach dowiedziałem się, że nazwa pliku z napisami musi być identyczna z nazwą filmu. Potem dokonałem konwersji z txt na inne formaty i poszło.
Pzdr.
Najprostsza sprawa. Ściągnij SubEdit Player:

http://subedit.prv.pl/

Wczytujesz do niego film. Napisy zostaną zaladowane automatycznie. Wybierasz menu Plik/Eksport->SubRip(SRT). Otrzymasz plik z napisami, które SubEdit konwertuje chyba najlepiej. Oczywiście plik musi mieć nazwę taką, jak film. Z rozszerzeniem .srt. Z reguły ten format chodzi na wszystkim.
Pozdrawiam.
Ajgor
Jak napisałem już wyżej przerobiłem takie : mkv,txt,srt,sub
Może ktoś ma inny pomysł? Jestem otwarty na propozycje.Pozdrawiam
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
telewizory sharp opiniesharp aquos opinietv sharp telewizory sharp aquos opiniesharp aquos napisy usbsharp aquos foruminfolinia sharpsharp tvsharp tv opinietelewizory aquos wady